Vennaskonda tulevad õnnitlema ansamblid Köömes, Telly Addicts ja ZLO.

Sünnipäevakontserdil esitleb Vennaskond ka uut eestikeelset albumit mida fännid on ootama pidanud pea 10 aastat. Albumi "Anarhia agentuur", mis sisaldab 20 lugu, ametlikuks ilmumiskuupäevaks on küll 31. oktoober, kui kontserdil saab kindlasti kuulda lugusid ka värskelt plaadilt.

1984. aastast tegutsev Vennaskond on üle elanud mitmeid koosseisu muutuseid, kuid bändi liider Tõnu Trubetsky on vankumatult olnud paigal veerandsada aastat. Vennaskonnas on 25 aasta jooksul mänginud märkimisväärne hulk muusikuid - näiteks Andrus Lomp (R.I.P), Mätas (R.I.P), Hindrek Heibre (R.I.P.), Teet Tibar, Mait Vaik, Jaan-Eik Tulve, Alar Aigro, Anti Pathique, Jüri Klyszejko, Rainis Kingu, Camille Camille ja paljud teised.

Vabaduse aateid ja armastust ülistav Vennaskond pole lihtsalt bänd, see on sõpruskond, nad on võitlejad kitarride ja trummidega. Tegemist on lausa sümboliga ilma milleta ei kujutaks Eesti muusikamaastikku ette. Vennaskond on oma tegutsemisaja jooksul ilmutanud 17 albumit, lisaks 4 filmi. Vennaskonna esimene kontsert leidis aset 23. oktoobril 1984. aastal Tallinna 40. keskkoolis.

Vennaskond on kasvatanud üles põlvkondi, tema tuultes on sõlmitud abielusid, eluaegseid sõprusi ja vannutud igavest truudust mustale lipule. Ansamblit on välispagulusest naasmisest saadik rüütanud salapära ja müstiline oreool. Bänd on andnud kontserte Indias, Saksamaal, USAs, Prantsusmaal, Poolas, Rumeenias, Rootsis, Soomes jne. Vennaskond on ainus Eesti ansambel, kes on esinenud rockmuusika üsas - New Yorki CBGBs.

Piletid on müügil Piletilevi ja Statoili müügipunktides hinnaga alates 7 EUR. Uksed Rock Cafesse avatakse laupäeval 29. oktoobril kell 21.00.