«Isiklikult ma ei näe selles suurt probleemi, kui üks andekas inimene ostab endale elamisloa, kes tegelikult reaalselt toob Eestile palju rohkem kasu kui - vabandust väga - mingi suvaline Lasnamäe koll, kes elab aastaid Eestis, ei tee mitte midagi ega õpi isegi eesti keelt selgeks,» teatas Margret.

«Ma tõesti arvan, et andes elamisluba andekale ja majanduslikult jõukale inimesele, saab meie ühiskond palju rohkem kasu kui siis, kui elamisloa saavad iga põlvkonnaga järjest edasi minevad Lasnamäe venelased, kes on meie ühiskonnas... mõttetud,» lajatas ta.

Eelpool toodud avaldusele eelnes pikk arutelu, milles neiu tõestas aktuaalsete teemadega kursis olevatele televaatajatele korduvalt, et tal pole elamislubade skandaali olemusest õrna aimugi. Ise Margret sellest muidugi aru ei saanud.

"Helgeid" päid oli teisigi. Strippar Marco suutis näiteks meenutada vaid kolme poliitiku nime, kelleks on Anna-Maria Galojan, Evelyn Sepp ja Marju Lauristin, kellest viimast ta ükskord Tartu bussis oli näinud. Autoriteetse poliitiku sugu ei osanud ta paraku määratleda. "On too Lauristin mees või naine?" jäigi õhku küsimus.

Seltskonnaajakirjanikud Mari-Leen ja Meelis olid asjadega oluliselt rohkem kursis. Korduvalt püüti täiesti poliitika-kauget Vaidot teemadesse kaasata, ent tulutult. Vaidole meeldis oluliselt rohkem veiniklaasi kummutada ning tervislikust toitumisest pajatada.

Pole midagi öelda, tõepoolest värvikas seltskond!