Tantsumuusika hittidega “In Love” (feat. Jenna G), “Take Me Away”, “End Credits” (feat Plan B) ja “Blind Faith” (feat. Liam Bailey) edetabelite tippe vallutav ning festivalide pealavadel rahvast hullutav Chase & Status alustas duona 2003. aastal. Muusikud, kel passis nimeks Saul Milton ja Will Kennard, on teinud koostööd A-listi artistidega nagu Rihanna, Tinie Tempah, Delilah, Maverick Sabre ja Mali. Nad on välja andnud kaks stuudioalbumit, ‘More than a lot’ (2008) ja ‘No More Idols’ (2011), mis maandus Briti albumi edetabelis kohale #2, globaalset eufooriat tekitanud Adele ‘21’ järel.

Eesti ühe tuntuima d’n’b DJ ja produstendi L.Eazy sõnul on Chase & Status drum and base skeenes unikaalne nähtus. “Nad on küll tohutult populaarsed, aga on suutnud oma popimaigulise loomingu juures jääda ikka juurte juurde ning nende muusika meeldib ka kriitilistele trummi ja bassi austajatele,” kommenteeris L.Eazy Briti duo menu ja muusikat.

Saku Suurhallis toimuval üritusel astuvad lisaks Briti elektroonilise muusika duole üles ka Eesti oma legendid: populaarse ürituse Grind residendid MHKL & K-Sein ning oma loominguga ka väljaspool Eestit tuntud DJ S.I.N. Samuti näeb Saku Suurhalli laval oma loomingut esitamas hiljuti albumi “Ajamasin” välja andnud Eesti d’n’b produtsenti Planeet.

Üritus algab kell 22:00. Vanusepiirang: 18+

Esimesed piletid hinnaga 15 € tulevad Piletilevis ja Statoilis üle Eesti müüki esmaspäeval, 21. jaanuaril kell 10:00.

Üritust korraldab Meediaekspress OÜ koostöös Tuborgi, Event Centeri ja Energy FM-ga.

Kuula Chase & Statuse lugu "Time ft. Delilah"

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid