Enrique Iglesias

Enrique Iglesias teatas Austraalia televisioonile, et tal on maailma kõige väiksem peenis. Hiljem võttis muusik oma meheau taas teemaks ja andis teada, et järgmisele tootele, kuhu ta oma nime paneb, on ekstra-väikesed kondoomid.
Nimelt kurtis staar, et ta ei suuda poes kunagi leida ekstra-väikseid kondoome.

Ashton Kutcher
Endised tüdruksõbrad võivad väga õelad olla. Aastal 2008 astus näitlejatar Brittany Murphy üles David Lettermani saates, kus saatejuht päris, kuidas ta suhtub sellesse, et Ashton Kutcher on Demi Moore`iga abielus, vastas Murphy: "Ma usun, et nende suhe tähendab seda, et ühele ei tähenda vanus midagi ja teise jaoks suurus ei loe."
Kutcher ei pidanud pikka viha. Kui Brittany Murphy aasta hiljem suri, säutsus ta tvitteris: "Täna kaotas maailm ühe päikesekiire."

Nick Lachey

Aastal 2006 läksid Nick Lachey ja Jessica Simpson lahku. Simpson pihtis pärast lahkuminekut järgmist: "Probleemiks oli Nicki väike varustus. Kui me esimest korda seksisime, siis ausalt öeldes, ei tundnud ma suurt midagi. Mul on Nickist kahju, kuid samas ma armastasin teda."

Mick Jagger

Paraku pole vaid endised kallimad need, kes meeste kohta inetusi räägivad. Mick Jaggeri bändikaaslane Keith Richards kirjutas oma eluloos, et Mick Jaggeril on küll võimsad munad, kuid ülejäänu ei vääri mainimist."

Mick Jaggeri endine abikaasa Jerri Hall asus Sir Mick Jaggeri au kaitsma: "Mick on väga hästi varustatud. Ma tean seda kõige paremini - olin temaga koos 23 aastat. Keith on lihtsalt kade."

Jude Law

Aastal 2005 jäi näitleja Jude Law, kes oli Sienna Millerit oma lapsehoidjaga petnud, paparatsole kaamera ette hetkel, mil ta ujumispükstest välja astus. New York Post avaldas fotod ja mitte kellelegi ei avaldanud pilt muljet ...