ETV meelelahutustoimetuse juhataja Mart Normeti sõnul on sketšitekstide autoriks Andrus Kivirähk, kelle looming on paljus keskendunud just Eestile ja eestlastele. „Vaheklippide pealkirjaks on „Welcome to Estonia ehk mida nad meist arvavad“ ning neist saame teada, mis mulje jätab Eesti ja eestlane näiteks venelasele, soomlasele või grusiinile,“ lisas Normet.

Klippide salvestamist nimetas Mait Malmsten parajaks väljakutseks ja kinnitas, et ootab põnevusega, kuidas televaatajad need vastu võtavad. „Mulle pakkus suurt huvi, mismoodi nende teemade ja klippidega hakkama saame ning saab näha, kuidas vaatajad nendega hakkama saavad,“ kommenteeris näitleja.

Jan Uuspõld tunnistas, et oli ülimalt tore teha üle hulga aja taas isiklikku lemmikvormi ehk lühisketše. "Eriti rõõmustav oli see, et sain neid luua koos Maiduga, kellega oleme küll suured sõbrad, kuid pole midagi sellist varem koos teinud," lisas Uuspõld.

Klippide režissöör on Rene Vilbre, operaator Kristjan-Jaak Nuudi, stilist Anu Lensment, kunstnik Eva-Maria Gramakovski, grimeerijad Maarja Sild ja Küllikki Pert.

Humoorikad vaheklipid jõuavad vaatajateni Eesti Laulu finaalis, mis toimub 2. märtsil Nokia Kontserdimajas. Sündmusest teeb otseülekande ETV.

Vaata pilte salvestuselt: