Festivali Rock Ramp eestvedaja Juhan Nöps tunnistas, et esinejatenimistu on taaskord esinduslik nagu möödunud aastatel. "Eestis peaks suvel üks korralik rockfestival ka olema ja seda ongi korraldustoimkond esinejaid valides igal aastal silmas pidanud," lausus Nöps. "Kui rahvamuusikute ajaarvamine käib Viljandi Folgi järgi, siis rokkarite ajaarvestus käib Rock Rampi silmas pidades! Igatahes on Viljandi üks kõva festivalilinn!"

Rock Rampi teeb eriliseks keskendumine ainult Eesti erinevate rokistiilide esindajatele, mis peaks andma hea ülevaate Eesti rokkmuusika hetkeseisust ning pakkuma midagi igale maitsele. Keskendutakse nii tuntud tegijate lavale toomisele kui ka Eesti rokkmuusika järelkasvu tutvustamisele. Samuti on publikul võimalus nautida iga aastast festivaliga kaasas käivat ööklubide- ning telklaagrimelu.

Rock Ramp pakub traditsiooniliselt ka sellel aastal tasuta festivalikülastamise võimalust alla 10-aastastele ja üle 60-aastastele, samuti vähekindlustatutele ja suurperedele.

Festivali ajakava on leitav SIIT!

Möödunud aastal külastas festivali Rock Ramp peaaegu 4000 muusikahuvilist, olles selle numbriga üks suurimaid rockifestivale Eestis.

Festivali pileteid saab osta eelmüügist Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ning kohapealt.