Rock Rampi teeb eriliseks keskendumine ainult Eesti erinevate rokistiilide esindajatele, mis peaks andma hea ülevaate Eesti rokkmuusika hetkeseisust ning pakkuma midagi igale maitsele. Keskendutakse nii tuntud tegijate lavale toomisele kui ka Eesti rokkmuusika järelkasvu tutvustamisele. Samuti on publikul võimalus nautida iga aastast festivaliga kaasas käivat ööklubide- ning telklaagrimelu.

Rock Ramp pakub traditsiooniliselt ka sellel aastal tasuta festivalikülastamise võimalust alla 10-aastastele ja üle 60-aastastele, samuti vähekindlustatutele ja suurperedele.

Kui Sa tahad minna Eesti parimate muusikute saatel Viljandisse rokkima neljapäevast laupäevani, siis osale meie loosis ja võida pilet endale ja kaaslasele. Loosi läheb 3x2 festivalipassi!

Loosis osalemiseks vasta lihtsalt küsimusele ning sisesta oma andmed.
Võitjaid teavitatakse neljapäeva pärastlõunal isiklikult.


Möödunud aastal külastas festivali Rock Ramp peaaegu 4000 muusikahuvilist, olles selle numbriga üks suurimaid rockifestivale Eestis.

Kui loosiõnn ei naerata, siis festivali pileteid saab osta eelmüügist Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ning kohapealt.