Näitusel, mis jääb külastajetele lahti terveks augustikuuks, näidatakse Briti lemmikjoonistusvahendite, ülipeene joonega tindipliiatsite ning akvarellidega tehtud töid.

Britt armastab oma joonistustes rafineeritud detailide ja õrnalt hajuvate vesivärvide vastuolu, mida on parim vaadelda eelkõige avaras heledas keskkonnas ning lähedalt. Britt Samosoni kolleeg, ehtekunstnik Tanel Veenre on samuti Britt Samosoni loomingu austaja: “Ka minu seinal on üks Briti joonistus - hõrk liblika ja inimese vahepealne olend, mõtlik ja lendu tõusta püüdev.” Briti käekirja kohta ütleb Veenre aga järgmist: “Kusjuures sõna JOONistus saab Briti käe all ausa vaste, sest just joontega ta mängibki; nagu kangur niitidega - peened ja haprad jooned vormimas ebamaised siluette.”

Britt Samoson sõnab oma joonistusstiili kohta ise: “Abstraktsete voogavate vormide sees elavad tiivulised ning haprad olendid vajavad enda ümber rohkesti õhku ning "lennuruumi". Teletorni panoraamvaatega ruumis viibides tundsin koheselt, et just siia, taevasse, tahan kutsuda inimesi oma maailma avastama!”

2006. aastal Eesti Kunstiakadeemia moedisaini alal lõpetanud Britt on aastast 2008 oma uuenduslike projekt-kollektsioonidega esinenud Tallinna Moenädalal ning saanud mitmetel konkurssidel, sealhulgas Baltic Fashion Award’il, kõrge tunnustuse osaliseks. Eelmisel kevadel pärjati Briti ruumiline kollektsioon “Square Cut” ka Väikese Kuldnõelaga.

Eelnevalt erinevatele ajakirjades ja loomeprojektides oma loomingut näidanud Britt Samosoni debüütnäitusel esitletakse spetsiaalselt selle väljapaneku jaoks valminud joonistusi.

Näituse avamisel osalesid mitmed moe- ja ilutegelased, teiste seas presidendiproua ihumoekunstnik Ülle Suurhans-Pohjanheimo, moebränd Tallinn Dollsi vedaja Mari Martin. Läbi astusid ja sõbrad-tuttavad näitlejad Marta Laan ja Kersti Heinloo, eksmiss Kristiina Heinmets-Aigro, raadiosaatejuht Ingrid Peek ja presidendi avalike suhete juht Piret Pert.