Pärast järjekordset piinlikult ebaõnnestunud uusaastaööd teatab 21-aastase Timi (Domhnall Gleeson) isa (Bill Nighy) oma pojale, et nende pere meestel on alati olnud võime ajas rännata. Tim ei saa muuta ajalugu, küll aga seda, mis juhtub ja on juhtunud tema enda elus. Isa esmalt naeruväärsena näinud avaldus osutub tõeks ning Tim otsustab maailma paremaks muuta... ning omale tüdruksõber leida. Londonis tutvub Tim kauni kuid tagasihoidliku Maryga (Rachel McAdams). Nad armuvad, kuid tänu väiksele “ajarännu apsakale” muutub nende kohtumine olematuks. Nad kohtuvad taas. Ja taas. Ja taas... Kuni Tim võidab Mary südame.

Oma ebatavalise elu edenedes avastab Tim, et tema unikaalne võime ei saa teda aga alati päästa kurbusest ning heidutustest, mis kõikide perede saatust puudutavad. Ja kas selleks, et täiel rinnal õnnelikult elada, ongi üldse ajas rändamist vaja...?

Kui soovid seda romantilist komöödiat kaaslasega reedel vabalt valitud seansil nautida, siis vasta allolevale küsimusele ning osaledki loosis.

10x2 võitjat loositakse neljapäeva pärastlõunal ning neid teavitatakse isiklikult.


Peaosades Domhnall Gleeson (“Harry Potter ja surma vägised”, “Anna Karenina”), Rachel McAdams (“Vanne”, “Sherlock Holmes”) ja Bill Nighy (“Armastus on see”, “Kariibi mere piraadid”), režissöör ja stsenarist Richard Curtis (“Armastus on see”, “Rokkivad raadiopiraadid”).

Kui sa loosiõnnele lootma ei soovi jääda, siis osta pilet Solaris Kino kodulehelt!