Oktoobri viimasel päeval täituva 21 eluaastaga jõuab Von Krahl lõpuks ka ise vanuseni, millise oma baari sissepääsul miinimumiks kehtestanud on. Täie teovõime saavutamisega saabuvat totaalset vabanemist tähistab kodumaise alternatiivkultuuri häll 1. ja 2. novembril kogu oma Rataskaevu tänava labürintlikku kompleksit hõlmava kahepäevase interdistsiplinaarse festivaliga. Festivali kolmel laval astub üles üle 70 artisti meilt ja mujalt. Teatrisaal võõrustab parimaid bände, baar ärksamaid plaadikeerutajaid. Endise Hilpharaka poe ruumidessse kerkib EMTA audio-visuaalne installatsioon, mille raames saavad peohelide loomisesse panustada ka külalised. Juhtub palju muudki vonkarhlilikult isepärast, sh esitletakse seninägematut muusikainstrumenti – kandleseelikut!?

t Von Krahli tehnikajuhi Enar Tarmo sõnul saavad kõik Von Krahli saalid, lavad ja kambrid enneolematu kuju ja kujunduse. Kõik laed, seinad ja põrandad äratatakse ellu, kogu maja mattub müstilistesse mustritesse. Oodata on puhast kunsti silmale, kõrvale, ihule ja hingele.

Sissejuhatavad sünnipäevapidustused algavad aga juba teisipäeval, 29. oktoobril, kui külla tuleb Von Krahli hingesugulane Lätist – Riia muusikabaar I LOVE YOU, kel omakorda 10. aastapäev tähistada. Lõunanaabrite hea muusika saatkonna juubeli puhul pidutsevad Sons of Noel and Adrian Inglismaalt ja meie oma Odd Hugo akustilise kavaga. Parimaid sünnipäevalaule valivad Helen Sildna, Toomas Olljum, Ewert & Erki (Ewert & the Two Dragons) ja Sethh & Kostja.

L, 2. november
Live:

MAHAVOK
GET YOUR GUN (DEN)
3PEAD
FAUN RACKET
ODD HUGO

DJ:
VÄLK: Tõnis Hiiesalu / Madis Ligema
JÄCK: Marek Poel / Robert Niko / Kask / Johann 3000
CHECK ONE TWO: Quest / Paul Oja
BASHMENT KINGZ: J.O.C. / Ringo Ringvee / Dice Rudy / Tarrvi Laaman
TJUUN IN: L.Easy / Qba / To-Sha
CHAZ

VJ: Emer Värk

Uksed avatakse kell 21:00

Ühepäevapilet 8€
Sooduspilet mõlemal päeval 21:00 – 23:00 6€
Kahepäeva pass piiratud koguses eelmüügist Von Krahli valvelauas 10€

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid