"See on kõige tobedam soeng, mis mul eales on olnud. Vaadake vaid, kuidas ma välja näen!" kommenteeris näitleja USAToday väljaandele. "Ma ei tea, kas ma näen välja nagu konservatiivne narkoüksuse agent või hoopis kloun. Aga režissöör eelistab tõelisust ning ta ütles mulle, et ta ei taha, et ma selles filmis välja näeksin hea, vaid tõeline", selgitas Arnold lavastaja poolt nõutud stilistikat.

Kuid Arnold polnud ainukene, kes pidi läbima stiilimuutuse. Filmis "Sabotaaž" saab näha ka uskumatult transformeerunud "Avatari" staari Sam Worthingtoni ning  sarja "Teadmata kadunud" meeskomput Josh Hollowayd hoopis uue stilistikaga. 

Peale soengute ning uue väljanägemise nõudis David Ayer, et terve meeskond läbiks kuuajalise narkoüksuse treeningu, kus õpiti kasutama erinevaid relvi ning selle töö sisenüansse. "Režissöör oli selles osas väga paindumatu isegi minu jaoks, kuigi olen relvadega vägagi tuttav", rääkis Arnold Schwarzenegger.

Arnold Schwarzenegger'i poolt mängitud John "Murdja" Wharton on USA narkoagentuuri DEA eliitüksuse juht, kes koos oma meeskonnaga viib läbi eduka operatsiooni narkokartelli peidupaigale. Arvates, et nende saladus on kaitstud, konfiskeerivad nad miljoneid dollareid. Kui aga salapärane mõrvar võtab ükshaaval sihikule kõik meeskonna liikmed ning laipade arv järjest tõuseb, satuvad kõik kahtluse alla.