Peale Eesti on ära jäätud kontserdid Šveitsis, Slovakkias ja Lätis. Kõik Tallinna showle ostetud piletid kehtivad 24. juulil Arena 3mes toimuval kontserdil. DMXi managementi poolt väljastatud ametlikus teates sõnab artist, et on ka ise väga pettunud, kuid kinnitas et planeeritud esinemised toimuvad, küll hiljem, aga kindlasti. (Vt artisti esindaja ametlikku teadet attachmendis ning kodulehel www.dmxtour.com).

DMX on maailma hip-hopi üks edukamaid staare. Eelmise kümnendi ajal viis järjestikust Billboard nuber üks albumeid välja andnud DMX on Eestis enim tuntud oma suurhittide “Party Up”, “Ruff Riders Anthem” ja “X Con Giv It To Ya” järgi. DMX on praeguseks müünud üle 30 miljoni albumi, mis positsioneerib laulja hip-hop läbimüügi arvude järgi tippartistide sekka.

DMX, ehk Earl Simmons alustas oma karjääri 1988. aastal koos teiste hip-hopi praeguseks kuulsate nimedega nagu Jay-Z, Ja Rule ning LL Cool J-ga. Läbilöögialbumiks kujunes 1999. aasta “…And Then There Was X” plaat, millelt pärit “Party Up” kujunes hip-hopi suurhitiks kogu maailmas.