Esmakordselt uues kohas toimuva turu külalisi ootab enneolematult suur ja mitmekesine ostupidu, sest kohal on palju müüjaid, kelle kauba hulgast leiab aegumatuid moepärleid, soodsaid laojääke, disainerite loomingut, käsitööd ning loomulikult parimaid palasid müüjate isiklikust buduaarist.

Päeva juhib ning šoppajaid ergutab alati stiilne ja särtsakas moeguru Ženja Fokin.

"Staariturule" on registreerunud juba mitmed pealinna säravaimad naised ning moegurmaanid: Berit Sal Saller, Grete Paia, Madli Vilsar, Anni Rahula, Merlyn Uusküla, Liis Lemsalu, Kertu Jukkum, Lilian Lõhmus ja Marilin Kaareste, Keith ja Breth Tootsi, Getter Jaani, Kati Toots, Marilyn Jurman, Elina Born, Sandra Daškova, Kristjaana Sepp, Helen Adamson, Triin Sommer ja Aveli Jänes.

Moeturult võib leida võrratuid moeampse tuntud Eesti disaineritelt ja brändidelt: Mimi Disain, Iris Janvier, Kirill Safonov, Diana Kurves, Donna Nordica, Hekatebianca by Katrin Kotkas, Marili Rooba ja Tiiu Roosma, Liina Stein, Kristin Sulg, Kristi Liiva, Marilin Sikkal.

Reedel kell 14.00–20.00 on turg avatud kõigile. Laupäeval ootab turg külastajaid kell 10.00–18.00.

Sissepääs turule maksab 2 eurot ja alla 16-aastased pääsevad turule tasuta. Lisaks on võimalik soetada eksklusiivne VIP-pilet (7.90 eurot), millega pääseb šoppama reedel juba kell 12. See on hea võimalus parimad palad enne teisi üles leida ja rahulikult trügimata šopata. VIP-piletit saab osta turult kohapealt või enne turgu tööpäeviti kell 9-17 Buduaari kontorist (Narva mnt 13, II korrus).