Olles seotud ikooniliste plaadifirmadega nagu Loud, Roc-A-Fella ja G-Unit ning avaldanud ühe tuntuimatest räpilugudest “Ante Up”, loonud hip-hopi klassikavaramusse kuuluvaid radasid koos DJ Premier’I, Jay-Z, Kool G Rap’I jpt, on bänd suutnud seda kõike teha, jäädes samas truuks oma isikupärasele kõlale.

Lil Fame ja Billy Danze on nüüd tagasi uue albumiga “Street Certified”, mis ilmus 18. novembril Nature Sounds plaadifirma alt. Albumi vastutavaks produtsendiks on DJ Premier, külalisteks Mobb Deep, Maino ja Busta Rhymes ning plaat koosneb just sellisest toorest ja filtreerimata hip-hopist, mida fännid Mash Out Posse’lt ootavad.

Albumi ligi kuu aega kestev Euroopa esitlustuur algab täna 20. novembril Itaalias ning lõpeb 14. detsembril Glasgow linnas Šotimaal. Eesti kontsert leiab aset juba 2001. aastal alguse saanud hip-hop sariürituse Check One Two raames - laupäeval 29. novembril Tallinnas, kohvikus Sinilind. Lisaks bändile astuvad üles Check One Two resident DJ-d Critikal, Paul Oja ja Quest ning erikülalisena DJ TBOY Soomest. Eelmüügipiletid on saadaval Kohvikus Sinilind.

Check One Two on Eesti vanim Tallinnas tegutsev hip-hop peosari, mis sai alguse juba 2001. aastal. Olles 13 aastat igakuiselt Von Krahli Teatri baaris aset leidnud, toimub pidu nüüd alates käesolevast aastast erinevates Tallinna meelelahutusasutustes.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid