Donna Nordica on moebränd, kelle sihtrühmaks on põhjamaised, kuid kleite kanda armastavad naised. Bränd toodab väikseid temaatilisi ning erinevaid naisenime kandvaid kollektsioone ja on praeguseks saanud juba paljude eestlase üheks lemmikbrändiks, olles samal ajal nii mugav ja igapäevane, kuid seda elegantse ja piduliku varjundiga.

Esitlusele tulnud Donna Nordica uus kollektsioon "KRISTINA," on loodud glamuurseid jõulu- ja uusaasta pidusid silmas pidades ja sobib ideaalselt iga eesti moeteadliku naise garderoobi! Looming on külluslikult küütlev, pitsivahus 3Dna kohev ning selle hooaja klassikalistes moevärvides: punane, sinine, kuldne, hõbe ning must. Näha sai unikaalseid ja säravaid komplekte minist maxini, mis muudavad Eestimaa rusuva sügis-talvise hooaja palju nauditavamaks ja kütkestavamaks Maitsvate kokteilide saatel nauditav meeleolukas moeshow jätkus DJ Petersoni valitud muusikaga lõbusalt hommikuni.

DiModa on kord kuus Lounge Deja Vu's toimuv stiilürituste sari, kus iga kuu tuuakse moelavale uuemad ja naiselikumad kollektsioonid kodumaistelt ja välismaistelt moebrändidelt.