Prana ei ole eksisteerinud just üleliia pikka aega, kuid vähese ajaga on kodumaal pälvinud kuulajate tähelepanu. Bänd, mille eesotsas on naislaulja, on muusikaliselt suuresti mõjutatud ansamblitest Nirvana, Hole, L7, 7 Year Bitch ja Babes in Toyland. Prana omanäoline kokteil grungest ja alternatiiv rockist saab eriti nauditavaks bändi kontsertidel, kus energia lihtsalt paiskub lavalt saali.

Seether sai alguse 1999. aastal Lõuna-Aafrikas, Pretorias nime all Saron Gas, mis 2002. aastal muudeti Seetheriks. Samal aastal ilmunud album „Disclaimer” müüs end USA-s kuldplaadistaatusesse ning saavutas kommertsedu singlitega "Fine Again” ja „Driven Under”. Läbilöök toimus järgneva albumiga „Disclaimer II” ning sealt pärineva singliga „Broken”, kus muuhulgas teeb kaasa ka Evanescence’i lauljatar Amy Lee. Singlit müüdi kuldplaadistaatuse jagu ning ta tõusis USA Mainstream tabelis kohale nr 9. Edu jätkus ka järgnevate singlitega "Remedy", "Country Song", "Tonight". Tänavu 1. juulil ilmus järjekorras kuues stuudioalbum „Isolate and Medicate”. Seether on muusikaliselt suuresti mõjutatud grunge bändidest Nirvana ja Alice In Chains. Lisaks on kriitikud leidnud bändi muusikas mõjutusi ansamblitelt Deftones ja Nine Inch Nails.

Piletid Seetheri kontserdile on müügil Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti. Uksed kontserdile avatakse 19.00, kontsert on vanusepiiranguta.