Kodukontsertide sarja avab 26. detsembril Mari Kalkun, kes esineb filmitegijate Andres Maimiku ja Katrin Maimiku Värska kodus.

6. jaanuaril tähistab Seto Folk seto jõule ehk talsipühi koos populaarsest ansamblist Curly Strings tuntud artistide Eeva ja Villu Talsiga. Kodukontsert toimub Meel ja Toomas Valgu hubases Setomaa talus Nedsaja külas. Nii nagu pühade puhul vanasti, on ka sel korral tuppa toodud õled ning küünlakumas saab kuulata Eeva ja Villu laule, jutte ja pillimängu. Eeva ja Villu Talsi on noored eesti muusikud, kes armastavad koos pilli mängida. Lisaks traditsioonilistele eesti tantsu ja laululugudele vürtsitavad nende mängukava ka mõned välismaalt õpitud palad ning omaloomingulised laulud."

30. jaanuaril esineb Arno Värska vallavanema Raul Kudre kodus. Arno (Arno Tamm) on mänginud erinevates koosseisudes ja eri stiile viljelevates ansamblites, nuusutades jazzi, kümmeldes pärimuses, rabistades rokiga puudelt lehti maha ning ujudes vastuvoolu improvisatsioonilise ja elektroonilise muusika projektides. Kõigest sellest on välja kasvanud sooloprojekt, kus Arno seikleb koos publikuga tuntud ja tundmata radadel. Oma hääle, erinevate pillide ning live-elektroonika abil ehitab ta helipüramiide ja kõlakerasid, millesuguseid varem pole nähtud ega kuuldud. Arno Tamm on õppinud jazzmuusikat Viljandi Kultuuriakadeemias, osalenud mitmes muusikateatri suurprojektis (Nargen Festivali ja Von Krahli Eesti Naiste Laulud, Eesti Meeste Laulud; Vanemuise ja NO99 Ruja; Nukuteatri Libahunt), mängib ja laulab vokaalansamblis Estonian Voices ja folkansamblis Paabel.

Igale kontserdile on müügil vaid 25 piletit. Kontsertide algusaeg on kell 18.