Wooch on esimene puidust käekellasid tootev õpilasfirma Eestis ja arvatavasti ka Baltikumis. Wooch koondab endas nelja Miina Härma Gümnaasiumis õppimas 11. klassi noormeest, kelle missiooniks on pakkuda võimalust kogeda aega teistmoodi. Toodetud käekellad on kaunid, lihtsad ja kvaliteetsed. Kellad on tehtud noormeeste endi poolt käsitööna tammepuust, mis on jõu ja igikestvuse sümbol. 

Täisteksti loe artiklist!

Kaspar Kivilo on noor ja ambitsioonikas elektroonilisemuusika produtsent, kelle viimane produtseeritud lugu sai väga palju positiivset tagasisidet. Elektrooniline tantsumuusika on eesti muusikamaastikul kasvav žanr ning Capella lugu "Being Without You" on selle hea näide. 

Lugu kuula SIIT!

Oktoobris sattus rambivalguse alla uus noorte räpipunt EIXD, kelle stuudios salvestatud lugu "Balti jaam" kiitis oma avalikul Facebooki leheküljel isegi Mihkel Raud. "Balti jaam" on esimene EIXD stuudios lindistatud lugu, mis räägib Eesti vähemustest, kes tihtipeale töötuse ja kriminaalse tausta tõttu vaesusesse jäävad ning kes seetõttu ka meie jaoks põhimõtteliselt nähtamatuteks muutuvad.

Lugu kuula SIIT!

Elva Gümnaasiumi 11. klassi õpilased tegid suurepärase video Modern Talkingu laulule "Cheri Cheri Lady".

Muusikavideot vaata SIIT!

Eesti fotograafi Jörgen Paabu ja Miamist pärit stilist Chaunielle Browni koostöös valminud lugu pildistati möödunud suvel New Yorgis, Brooklynis. Fotoseeria avaldati tunnustatud maailma moeajakirja FAULT veebiväljaandes.

Veebiväljaanne teeb koostööd maailma juhtivate näitlejate, muusikute, moe- ja kunstiloojatega.

Ajakiri FAULT moeseeriat näed SIIT!

Londoni Eesti Kooli õpilased üllitasid muusika- ja videoprojekti, mille raames vanema rühma õpilased (vanus 9-13) tegid valmis muusikavideo loole "Mesimumm" (ansambel Vitamiin ja Joel Steinfeldt) põhjal. Lugu tehti oma võtmes ning kirjutati vahele ka lustakas räpp.

Videoprojekti näed SIIT!

18-aastane Pärnu neiu Liisa Lotta Tomp andis välja oma esimese luulekogumiku aja jooksul sahtlisse kogunenud luuletustest ja algatas sellega kampaania, mille raames on eestimaalastele tasuta jagatud 50 luulekogu. Kampaania eesmärgiks on suurendada inimestes huvi luule vastu lugedes noore autori luuletusi ja luulekogu sõpradele edasi andes.

Loe artikli täisteksti SIIT!

Kuigi Kerli on taas Ameerika Ühendriikide pinnal, siis ei lähe tal meelest ka meie omad "Kuu lapsed".

Free Flow Studio töötas Kerliga aasta alguses Eesti Muusikaauhindade jagamisel. Tänutäheks vapustava koostöö eest sai Free Flow Studio energiat, et teha koreograafia Kerli “Love me or leave me” loole. Mitte ainult tänutäheks, vaid nagu ka video alt kirjeldusest lugeda saab, siis on Kerli suureks inspiratsiooniks kõigile.

Noorte andekate tantsijannade muusikavideot näed SIIT!

Milanos töötava, kuid Vinni külast pärit Erko Brandti modellikarjäär sai sel aastal kõva tuule tiibadesse, sest temast sai Itaalia moetööstuse sündmuste uus kampaanianägu, mis avaldatakse pea igas Itaalia väljaandes.

Eksklusiivintervjuu uue tõusva niega modellimaailmas loe SIIT!

Koolikiusamise ennetustööga tegelev MTÜ Daylight ja Järvamaa noored korraldasid suvel väikese filmilaagri, mis toimus Paides. Selle käigus filmiti üles üks koolikiusamise teemaline lühifilm "Muutumise algus", mis ahjusoojana teie ees on. Selle sisu räägib noormehest kes on kiusaja, kuid on sunnitud süvenema iseendasse ning jõudma oma tegudes järeldustele.

Lühifilmi näed SIIT!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid