„Ühest küljest on see lugu noortest, kes tänapäeva maailmas kasvavad üles mängides nutitelefonide, mitte teiste lastega. Heaoluühiskonnas võib sõltuvus internetist, alkoholist või millestki muust inimesi nii palju muuta, et neid ei tunne enam äragi,“ tõi Schmidt välja. Ta ütles, et loost võib leida viiteid ka popkultuuri ja tänapäeva poliitika kohta.

Duo teine pool, klahvpillimängija Andero Nimmer lisas, et uues singlis
on kuulda bändi varasemast tuttavaid mõjusid 1960. ja 1980. aastatest, aga ka 1950. aastate stiilist doo-wop, mis oli ka laulu tööpealkiri.

NimmerSchmidt on Tartust pärit elektropopduo, mille liikmed Andero Nimmer ja Fredy Schmidt on varem teinud koos muusikat ka ansamblis Laika Virgin. NimmerSchmidti esimene plaat, kuue raadiosingliga „Kirgede torm“ ilmus aasta tagasi, 9. jaanuaril. Plaadil on ka bändi eelmise aasta Eesti Laulu poolfinaalis osalenud lugu „Sandra“.

NimmerSchmidt võistleb Eesti Laulu teises poolfinaalis, mis toimub 14. veebruaril. Esimene poolfinaal toimub 7. veebruaril ja poolfinaalidest edasi pääsenud kümme parimat astuvad 21. veebruaril Eesti Laul 2015 finaalis Nordea kontserdimaja lavale.