1998.aastal algas Evelin Samuelil kirglik suhe toonase teletähe Kiur Aarmaga. Kui Kiur Aarmast sai Favoriidi peatoimetaja, pani ta oma kallima esikaanele ja Samuelist ilmus ajakirjas enneolematult positiivne portree. Milleniumiks oli armulugu hääbunud.

Fotod: Siim Lõvi / Tanel Meos

Just skandaalse minevikuga ärimees Meelis Lao, kes liikus kunagi ringi turvameestega ja kuulikindlas autos, tõi tänase seltskonnakaunitari Heti Tulve pilti. Meelis Lao oli Heti Tulvega äärmiselt helde — väidetavalt kinkis mees südamedaamile juba teisel kohtumisel Gucci käekoti. Heti praegune pikaajaline elukaaslane on tippärimees Indrek Rahumaa, kellega nad kasvatavad ühist poega.

Fotod: Christo Neemre / Ilmar Saabas

Muusikud Janika Sillamaa ja Hendrik Sal-Saller olid aastal 1998 seltskonnaajakirjanduse lemmikpaar, rääkisid avameelselt oma armuloost ning reporterid ootasid pulmakelli. Paar poseeris esikaantel ja see tundus olevat justkui taevas sõlmitud armastus. Pea aasta hiljem sai suhe läbi ja Janika kommenteeris lahkuminekut nii: “Tema tegi kõik otsused!”

Fotod: Ilmar Saabas / Andres Putting

Kunagise sekspommi Marju Läniku ellu on kuulunud palju austajaid. Marju läks varases nooruses mehele oma igivana rivaali Anne Veski vennale Mati Vaarmannile, kuid abielu kestis vaid mõne aasta. Lauljatar on elanud koos ka endise muusiku ja praeguse muusikaärimehe Lauri Laubrega ja helilooja Mikk Targoga. Lisaks on lauljatari austajate hulka kuulunud näitleja Märt Visnapuu, taksojuht Priit Roman ja manalateele läinud Oleg Ljadov.

Oli aeg, mil lauljatar Lea Dali Lion kandis perekonnanime Liitmaa. Selle nime sai ta aga abielust muusik Elmar Liitmaaga, mis sõlmiti üheksakümnendate lõpus. Mõnda aega oli suhe pilvitu, kuid seitse aastat hiljem see liit lahutati. Paar elas lahus juba varem. Hoolimata lahutusest säilitasid Lea ja Elmar head suhted.

Fotod: Rauno Volmar / Urmo Luts

Kuumadel 90ndatel jagus ohtralt armuõnne näitleja Merle Palmiste ja hurmuri Alex Lepajõe vahele ning ühisest liidust sündis tütar Elizabeth Berthel, kes tänaseks modellimaailmas ilma teeb. Kuna emotsionaalsete inimeste kooselu ja lahknemine on alati vürtsitatud tulise draamaga, käisid ka Alex ja Merle Palmiste ka veel 10 aastat pärast lahkuminekut kohtus. Tänaseks on mõlemad oma eluga ammu edasi liikunud.