“Tähtpäevade puhul muutume me kõik natuke nostalgilisteks, nii ka mina – viimase aasta jooksul on Privé läbi teinud suured muudatused – oleme ehitanud uue ruumi, uue sissepääsu, kogu reedeste ürituste programm on uus ja tänaseks töötab hästi,” võtab aasta kokku klubi Privé omanik Helen Mahmastol. “Juba Vibe üritustest alates ning viimased 12 aastat Privé’s on olnud üks hullumeelne seiklus. On olnud raskemaid ja kergemaid aegu, kuid alati on olnud suurepäraseid inimesi, kellega koos pidutseda. Ma olen kõigile väga tänulik ning loodetavasti näeme paljudega sel reedel!”

2001. aastal ilmus Felix da Housecat'i album "Kittenz and thee Glitz", mis keeras kogu tantsumuusika maailma külili! Tänaseks väga nimeka Miss Kittin'iga salvestatud lood Silver Screen ja Madame Hollywood taas-käivitasid toona väljasurnud 80ndatest inspireeritud synth-pop suuna klubimuusikas. Mõlemad lood on raudselt kinnitanud oma kohad klubimuusika kuldvaramus.

20 aastat kindlameelsust ning võimekust ennast muuta ja taasavastada on tänaseks Felixile toonud Grammy nominatsiooni, koostöö artistidega nagu Madonna, Garbage, New Order, Giorgio Moroder ning esinemised kõigis maailma nurkades parimates klubides ning festivalidel.

Sündinud 1971. aastal Detroidis, üles kasvanud Chicago lähistel, oli kõige suuremaks Felixi mõjutajaks tema saksofonistist isa, kes tutvustas talle 70ndate Funki ja souli, artiste nagu Stevie Wonder ja Earth, Wind & Fire. Felix alustas muusika produtseerimist ja väljastamist aastal 1993. Nagu kassid ikka, kukuvad nad käppadele, nii oli ka tema esimeste lugudega, mis said väga populaarseks ilumudes techno plaadifirmade Guerilla ja Bush alt.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid