Lisaks neile olid juba varem Schillingu eeskavasse kinnitatud üleilmselt tuntud elektroonilise popi duo Peaking Lights USA'st, instrumentaalset transirock'i mängiv Siinai Soomest, helget elektroonikat tegev sooloartist Polly Venemaalt ja andekas uus Eesti bänd Micucu, kes tegutseb kergema progerock'i vallas.

SIMIAN GHOST (SE)

Alates 2010. aastast Stockholmis tegutsev indie-pop bänd on lasknud välja kolm paljukiidetud albumit. Nende mulluse plaadi “The Veil” rikkalikku kõla on muuhulgas võrreldud Beach Boys’i ja Pink Floyd’iga. Bänd on esinenud mitmetel Inglismaa festivalidel ja käinud seal ka pikemal tuuril, mille korraldas populaarne UK muusikaportaal The Line of Best Fit.

VAIKO EPLIK & ELIIT (EE)

Tutvustamist mittevajav laulja ja laulukirjutaja, kes on paarikümne aasta jooksul osalenud paljudes ansamblites, andnud välja 15 heliplaati, produtseerinud muusikat ka teistele ja kirjutanud paar tuhat laulu. Legendaarsed on Vaiko Epliku ja Eliidi improviseeritud kontserdid koos Jarek Kasari, Jaan Pehki, Raul Saaremetsa jt-ga. Schillingul kuuleb kindlasti paremikku Epliku massiivsest loomingust tema praeguse supergrupi rokkivas esituses.

MUMRUNNER (FI)

Tamperes tegutsev kvartett ühendab endas valju ja mõrast alternatiivrocki, dream-popi õrnu meloodiaid ja ebamaiseid helimaastikke. Ühe singli ja EP avaldanud ansambel peaks panema kõrvu kikitama kindlasti need, kellele on meeldinud varane Boo Radleys, või ka bändid nagu Hüsker Dü või Sugar.

WÜRFFEL (EE)

Würffel alustas tegevust paar aastat tagasi ja on jõudnud tänaseks sillerdava edetabelipopi ja elektroonika piirimaile. Bändi kuuluvad multitalendist trummar Kaspar Kalluste, klahvpillimängija Tarvi Kull ning särav lauljanna Rosanna Lints. Trio debüütalbum “Beats & Bubbles” ilmus selle aasta märtsis.