"Mind inspireeris lugu kirjutama Ben Folds Five pala „Air“ mõned aastad tagasi. Selles oli melanhoolia, mida tahtsin edasi kanda ka enda loosse. Salvestuspäev finalistidega oli intesiivne ja lõbus, kuid muidugi ka väsitav. Kuna lauljad olid vägagi erinevad, andis see mulle lisatööd - iga lauljaga pidin enda ajule restardi tegema, et keskenduda just tema unikaalsele häälele, ilma, et eelmise laulja hääl mul peas edasi kõlaks. Aga nendega kõigiga oli väga mõnus töötada. Jüri oli üks minu lemmikutest, tal on väga hea hääl, seega on mul ta üle tõesti hea meel,“ kirjeldab loo „Torm“ tagamaid ja salvestuspäeva loo autor Kim W.

Värske superstaarisaate ja plaadilepingu võitja Jüri ootab edasist koostööd Universal Musicuga: „Loomulikult olen elevil, et hakata albumit tegema! Esimene salvestuskogemus on olemas, mis oli väga lahe. Nüüd on põnev, kuidas edasi minna. Olen täiega valmis!“

„Oleme õnnelikud värske võitja üle ja tervitame teda meie Universali perre! Nüüd hakkab töö selle nimel, et viia Jüri kokku õigete inimestega ning seejärel saame plaadimaterjaliga tegelema asuda,“ kommenteerib Universal Music Finland & Baltics tegevjuht Jarkko Nordlund.

Jüri Pootsmanni debüütsingel „Torm“ on sel nädalal eksklusiivselt saadaval vaid Spotifys. Seejärel kõikides suuremates digikanalites nagu Deezer, iTunes, Google Play.

Jüri Pootsmann „Torm“ kuulatav Spotifys: http://spoti.fi/1AEHDq7