Täna toimunud uute kodude soolaleivapeol esitlesid Laura, Kristina, Miša ja Maria isiklikult oma uhiuusi kortereid, mis on kujundatud täpselt seriaalikangelannade karakterit järgides ning erinevad üksteisest põnevate nüansside poolest.

Laura kodu kujundati buduaarilikult roosades ja hallides toonides ning selle südameks on luksuslik magamistuba, mida ehib glamuurne ehtsate Swarowski kristallidega kaunistatud sametvoodi.

Miša praktilises elupaigas tõmbab tähelepanu metallvann, mis on kööki õhupuhastajaks riputatud ning igati mišalik on ka erineva kujuga pirnidest valmistatud köögivalgusti. Ehitajahingega korteriomaniku tööriistade mahutamiseks on elutuppa seatud tööriistariiul ja põrandale hammasratta-kujuline vaip.

Öko-elu austava Kristina uues kodus on kõik looduslik — juba esikus võtab tulijad vastu väike metsanurk, mis mõeldud garderoobiks. Ka magamistuba on kujundatud kollase ja rohelise värviga, et päikeseenergia kõik tšakrad avaks ja elu harmooniliselt kulgeks.

Maria kodu on rahulik ja mereteemaline, seal loob mõnusalt hubase õhkkonna köök ning puitlaudisega tapeet.

Ja mis kõige lahedam:

Sel pühapäeval, 30. augustil kell 12.00 – 15.00 on kõigil huvilistel võimalik Vibu 3 avatud uste päeval “Padjaklubi” korteritega tutvuda.

Kuni pühapäevani saad tüdrukute magamistubadesse ja mujale piiluda SIIN.

„Padjaklubi“ alustab TV3s teisipäeval kell 21.30.