Uue sarja alguse auks tegi Tanel Padar midagi väga erilist – astus kaamera ette „Seitsmeste uudiste“ ilmateadustajana, et prognoos vaatajatele ette laulda! Lisaks meelitas viis kohale ühe Taneli vana sõbra – TV3 kunagise ülipopulaarse tegelase Ott-Triinu.

Täna õhtul alustab uus sari „Tanel Padar ja sõbrad“, millest rokkari tee viib nad paljude armastatud muusikute juurde - Setomaal ootab Jalmar Vabarna, Muhumaal Ivo Linna, Lahemaal Kadri Voorand, Pärnus Sepo Seeman. Kõikjal uudistatakse ka kohalikku elu ning loomulikult musitseeritakse. Lisaks saatesarjale valmib ansambli The Sun Eesti-reisist ka akustilise albumisarja „Veidi valjem kui vaikus“ kolmas plaat, mis ilmub veel tänavu.

Avasaates minnakse külla viiuldajale, laulukirjutajale ja ansambli Curly Strings solistile Eeva Talsile, kes näitab oma lapsepõlvemaid Ülenurmes ja võtab koos Tanel Padariga Tartus Pirogovi platsil laulugi üles. Eeva Talsi ja The Suni ühismusitseerimisel Varbuse muusikamõisas löövad kaasa ka Villu Talsi ja Laur Joamets.

„Tanel Padar ja sõbrad“ on TV3 eetris täna algusega kell 20.00.