Kuulsuste kolmik kihutab kohale

Selle aasta oodatuimad külalised on kindlasti Archie Burnett, Javier Ninja ning Dashaun Wesley. Dashaun Wesley ning Javier Ninja mängisid hiljuti hittfilmis Magic Mike XXL koos palavalt armastatud Step Up’i näitleja Channing Tatum’iga. Lisaks osales Dashaun Wesley hiljuti fotosessioonil ajakirjas Vogue koos kuulsustega Naomi Campell ja Jourdan Dunn. Seevastu Javier Ninja on aga külastanud nii Ameerika Supermodelle kui ka esinenud koos poppkuninganna Madonnaga Superbowl’il.
Kolmiku kolmas kuningas on Archie Burnett – eelmise aasta lemmikõpetaja, kes on suureks eeskujuks tantsijatele kogu maailmas. Tema koolitustest räägitakse siiani ning see fenomenaalne härrasmees on tantsinud kuulsustega nagu Doug Elkins ja David Neumann. Ühtlasi on ta House of Ninja nn “vanaisa”, kes on vogue’i tantsustiili arengul hoidnud silma peal juba aastaid.
Vogue Ball’il keerutab plaate DJ Vjuan Allure (USA), kes on teinud koostööd superstaari Missy Elliotiga.

Hullumeelne ja metsik Safari

Sel aastal on Vogue Ball’i teema Safari ning igas kategoorias on välja valitud erinev alateema.
New Way kategooria võistlejad peavad kehastuma maoks või kameeleoniks. Algab võitlus, kus tuleb olla nutikas ja valvel!
Teine kategooria on old way, kus teemaks on zebra vs kaelkirjak. Mõlemad loomad on unikaalsed Aafrika elanikud, keda võib kergelt identifitseerida nende erilise välimuse järgi. Oodata on imelist kostüümideparaadi!
Runway kategoorias võistlevad omavahel paabulinnud ja papagoid. Kui papagoid on eredad ja värvilised, siis paabulind on läbi ajaloo olnud üks peamisi inspiratsiooniallikaid.
Vogue Femme’i teemaks sel aastal on tiiger vs leopard – kaslased ongi kõige võimsamad savannide elanikud. Sellises lahingus tuleb olla vapper ja kartmatu!
Viimaseks kategooriaks sel aastal on Vogue Kids Perfomance ehk lastekategooria, kus teemaks on ahvid. Tantsijatel tuleb olla mänguline nagu need lõbusad ja aktiivsed loomad ning imiteerida nende uskumatuid oskusi puult-puule hõljudes!

Eesti glamuurseim Vogue Ball leiab aset juba teist aastat ning 9.oktoobril kohtuvad klubis Hollywood täies hiilguses metsikud kostüümid ja hulljulged tantsijad!