Seitse armastatud muusikut kolivad taas Laitse Graniitvillasse ühe katuse alla, et seal üheskoos lõbusalt aega veeta ja musitseerida. Valmivad imelised uusversioonid üksteise suurimatest hittidest.

26-aastase Karl-Erik Taukar sai tuule tiibadesse superstaarisaatest. Kuigi ta saate viiendat hooaega ei võitnud, on ta vaid mõne aastaga kasvanud üheks Eesti enimnõutumaks artistiks. Kõik tema seniavaldatud laulud on saanud hittideks. Tänavusel Eesti Muusikaauhindade galal kuulutati ta Aasta Meesartistiks.

"Ma võin öelda käsi südamel, et minu meelest on see vähemalt viimase viie aasta parim muusikasaade," ütles superstaarisaatest tuule tiibadesse saanud Karl-Erik Taukar enne esimest saadet "Reporterile". Ta lisas, et ootab ärevusega, missugusesse võtmesse on tema lood saates keeratud.

"Laula mu laulu" esimene, Karl-Erik Taukarile pühendatud saade on Kanal 2s täna kell 20, mille järel jätkuvad emotsioonid Kanal 11 lõbusas järelsaates "Kuula mu laulu", kus külas on Karl-Erik Taukari bändikaaslastest sõbrad Rene Puura, Brait Pilvik ja Eric Kammiste.