Aastal kuuskümmend viis, kui Ivo Linna saagis just parajasti oma kuuri all välja vineerist kitarri, sündis Raivo E. Tamm. Nüüd on möödunud 50 aastat ja Raivo E. Tamm on jõudnud arusaamisele, et ta on ei rohkem ega vähem kui Ivo Linna! Tamm otsustab võtta ette teekonna Ivo Linnana ja läbi elada uuesti nii Ivo Linna ja Raivo E Tamme elud, mis kulgevad parelleelselt nagu raudteerööpad. Aga on laule ja sündmusi, kus nende kahe mehe elud kohtuvad nagu vanas vaksalis ning need Ivo Linna laulud kõlavad lavalt Super Hot Cosmos Blues Band'i esituses ja täiesti uues kuues. Paljud asjad tänu sellele avastusele, et Raivo E Tamm on Ivo Linna, asetuvad nüüd oma õigetele kohtadele nii Tamme kui Linna elus.

Esimesena seatakse end Tallinnas, sest see on Raivo E. Tamme kodulinn, ja Tallinn on ka linn, kus toimuvad enamus sündmusi, millest Raivo lavastuses räägib. Seejärel liigutakse oma etendusega Paidesse, sest Paidest on pärit vennad Janno ja Erki Reim. Tartu on aga terve Super Hot Cosmos Blues Bandi kodu ja lavastuse autori Urmas Vadi kodulinn. Lisaks õppis Tartu ülikoolis õppis kunagi ka Ivo Linna, enne kui ta eksmatrikuleeriti.

Leelo Tungal:
"See peaks olema üks väga tuim inimeseloom, kellele see lugu ei meeldi."

Ivo Linna:
"Ma pole tükil ajal nii südamest naernud kui "Ma olen Ivo Linna" esietendusel! See oli nii naljakas! Läksin etendust vaatama täiesti puhta lehena ning seda rõõmu oli väga-väga palju. Raivo on lihtsalt suurepärane näitleja ja nii soe, et see kandus kõik lavalt saali üle."

Marika Vaarik:
"Raivo teadis, miks ta seda teeb ja mul oli seda imeline vaadata!"

Pille-Riin Purje:
""Ma olen Ivo Linna" näib esmapilgul tüüpiline stand-up komöödia, aga on komponeeritud Urmas Vadi moodi.Raivo E. Tamme monoloogis põimuvad näitleja enda kirevad elujuhtumused ja tema kui minategelase iidoli Ivo Linna värvikad pajatused. Ent nagu Vadi dramaturgiale tunnuslik, hakkab reaalsus oma raamidest välja murdma – jäägu iga vaataja enda otsustada, kus ja millal lõpeb tõelus ja algab luul või vastupidi."

23. novembril kell 19 Nordea Kontserdimajas
8. detsembril kell 19 Paide Kultuurikeskuses
15. detsembril kell 19 Vanemuise Kontserdimajas