LOE, mis inspireerib Ott Leplandi: pähe tulnud mõtted ümisen kohe telefoni!

Kuigi Ott Leplandi lauludest võib päris tihti välja lugeda, nagu oleks need kirjutatud naisele, ütleb Ott, et tema laule võib tihti mitmeti mõista ja alati ei pea inspiratsiooniallikaks olema armumine, kirjutab Õhtuleht.
"Ma ei istu klaveri taha mõttega, et nüüd on vaja lugu kirjutada. Mul tuleb see spontaanselt ja sageli hoopis midagi muud tehes – vaadates head filmi, lugedes raamatut või autos-bussis-lennukis kuhugi sõites," paljastab laulja Ott Lepland oma muusika loomise köögipoolt.
Et ükski inspireeriv viisijupp meelest ei läheks, talletab Ott selle silmapilkselt: "Õnneks on telefonides olemas diktofonid ja pähe tulnud mõtte saab kohe ära salvestada ja hiljem, kui on vaja hakata lugu kokku panema, kuulan sealt erinevaid mõtteid."