Tegu on prantsuse uue menufilmiga, kus tehakse nalja tänapäeva staarikultuse aadressil, säästmata ühtki päris seltskonnastaari.

Päeval, mil pariisitar Camilla – kolmekümneaastane ja sündinud bravuuritar – lastakse lahti oma juba päris mitmendalt tüütult töökohalt, otsustab naine töötegemisega üldse igaveseks lõpparve teha. Põhjus on lihtne – ta lihtsalt väärib enamat! Ta ei saa enam vanaviisi edasi kannatada, st kasutada ühistransporti või alluda ebakompetentsele ülemusele, kelle hingeõhk haiseb, või olla maksuametile võlgu raha, mille ta juba ära kulutas. Ta tahab normaalset elu nagu seda elavad seltskonnastaarid JayZ, Beyonce või Vanessa Paradis. Pärast väikest kaalumist saab prantslanna aru, et kõiki hüvesid saab talle pakkuda ainult üks mees - prints Harry (William on kahjuks juba võetud). Oma eesmärgi saavutamiseks otsustab Camilla minna Inglismaale, et võtta ära viimane kuninglikust soost vaba prints, kes naise arusaamist mööda on suht normaalse välimusega, kuigi kahjuks punapea. Camilla suureks üllatuseks polegi prints teadlik tema saabumisest, palee väravad polegi avatud? Kuid Camillla ei anna alla!

Prantsuse näitlejanna Camille Cotini kehastatud bravuuritar seikleb Londoni tänavatel, provotseerides korralikke inglasi, seal hulgas kuninglikku perekonda nii kuis jaksab. Olles kohati Borati naisversioon, on ta selle võrra teravam ja hullumeelsem, tema iha elada nagu naisteajakirjades kõnetab ilmselt iga Camilla sookaaslast, kes kunagi on avanud mõne naisteajakirja või seltskonnaveeru.