„Närv tuli küll veidi sisse, kui sain teada, et esinen muusikaauhindade galal,“ tunnistas Jüri Pootsmann. „See on siiski väga suur au, et mind kutsuti esinema ja nomineeriti lausa viies kategoorias ning ma arvan, et sellest tuleb üks äge show ja eriti tore õhtu,“ lisas laulja.

Jüri Pootsmanni samanimeline debüütalbum ilmus eelmise aasta novembris ning selle singel „Aga siis“ on praegu üks populaarsemaid lugusid eesti raadiojaamades. Laulja võitis eelmisel aastal „Eesti otsib superstaari“ kuuenda hooaja.

EMA galakontserdil astuvad erilahendustega publiku ette veel Karl-Erik Taukar, Liis Lemsalu, Elina Born, Tanel Padar & The Sun, Cartoon, Trad.Attack!, Leslie Da Bass.

Eesti muusikaasta tähtsaim auhinnatseremoonia toimub 28. jaanuaril Nordea Kontserdimajas. Tunnustused jagatakse kätte 17 kategoorias. Otseülekande showst teeb TV3. Gala piletid on müügil Piletilevis.

Eesti Muusikaauhinnad 2016 käivitab Jägermeister, paneb kõlama Deezer. Toetavad Eesti Autorite Ühing, Eesti Esitajate Liit ja Hasartmängumaksu Nõukogu.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid