Alo Mattiisen saanuks tänavu 55-aastaseks. Mees, kes kirjutas laulva revolutsiooni suurteosed, jättis endast maha suure jälje ning tema mälestamiseks pani Vahur Kersna kokku kahetunnise saate, milles meenutavad suurkuju tema pikaaegsed sõbrad, kolleegid ja lähedased. Mattiiseni esimene pruut, abikaasa ja tütre ema Rita Rätsepp meenutab, millist rasket kuulsuse taaka Alo endaga kandis ja kuidas nägi välja nende armumise lugu. Vaada videost!

Rokkbändi Ultima Thule esimesse koosseisu, Gunnar Grapsi Magnetic Bandi ja mitmesse teise menuansamblisse kuulunud meisterlik soolokitarrist Vjatšeslav "Slavka" Kobrin on lahkunud. Tema sõber ja kunagine bändikaaslane Jaak Ahelik kinnitas Publikule kuuldusi ning täpsustas ka surma asjaolusid: Kobrin olla vannitoas õnnetult kukkunud, meelemärkusetult lamama jäänud ning kui ta lõpuks leiti, oli juba liiga hilja ning kiirabi kiirest sekkumisest polnud enam abi ning ta suri koomast välja tulemata.

Kuna Publiku Telehunt evib lisaks telehuvile ka teatavat poliitikasoont, küttis "Savisaare protsessi" nime kandev ja Edgar Savisaare isikukultusest kantud teleseriaali valmimine kirgi juba ammu enne selle reaalset sündi. Kas tõesti jätkub kellelgi säärast jultumust? Kui palju see kõik maksab? Kes on need näitlejad, kes kaasa löövad? Need ja veel kümned teised küsimused keerlesid Telehundi peas, kuniks...sai selgeks, millega tegu.

Maailmakuulus laulja Prince, kodanikunimega Prince Rogers Nelson, leiti neljapäeva hommikul surnuna, vahendab väljaanne TMZ. Ta oli kõigest 57-aastane.
Loe edasi ...

Kolm tublit TTÜ tudengit sattusid läbi Red Bull “Can You Make It” projekti ainulaadsele rännureisile, mis viis neid ilma raha ja telefonideta nädalasele Euroopa-retkele. Poisid rebisid 56 riigi ja 165 rännumeeskonna hulgast ruttu esikümnesse, püsides viimastel päevadel stabiilselt esikolmikus. Täna hommikul jõudis meeskond väsinult Pariisis asuvasse finišisse ja tunnistati eri kategooriates kogutud punktide alusel võitjateks – peamisteks trumpideks tohutu sotsiaalmeediaskoor (tänu eestlaste toetusele!) ning suurim läbitud sihtpunktide arv.
Loe edasi ...

Rahulikumat karjääri nautiv tippmodell ja ärinaine Carmen Kass käis kinos vaatamas 90ndate elust-olust kõnelevat mängufilmi "Päevad, mis ajasid segadusse". Paraku ei avaldanud film talle muljet ning Kass kirjutas Facebooki lakooniliselt, et filmis mängis küll hulk häid näitlejaid, ent sisu oli tema jaoks tühi.

Me kõik teame, et Marko Reikop pole lihtsamate killast ajakirjanik, aga sellist teravat pitsitamist nagu värskelt eetris olnud "Ringvaates", ei osanud isegi paljunäinud Siim Kallas oodata ning kaotas otse-eetris enesevalitsuse, kui Reikop ei rahuldunud vastustega, mis ta VEB fondi ja 10 miljoni dollari afääri teemal anda üritas.

Titanic oli omal ajal maailma suurim ja võimsaim laev, mille traagilist lugu me kõik teame. Tänu äärmiselt detailsele animatsioonile saame me nüüd hukule määratud laeva viimseid tunde reaalajas läbi elada.
Loe edasi ...

Mida aeg edasi, seda julgemaks muutub oma intervjuudes endine esileedi ning nüüd on ta juba sedavõrd naksikaks läinud, et viskab rõõmsal meelel iseenda üle naljagi. Nii juhtus näiteks Teet Margna ja Kristjan Jõekalda saates "Nädalalõpp Kanal2'ga", kus Evelin Ilves läks julgelt kaasa saatejuhtide eksperimendiga teda teletööle värvata ja tunnistas ausalt ka üles, et oli Toomas Hendrik Ilvese kõrval sisuliselt töötu!

Pühapäevaõhtuses Eesti televaatajate lemmikseriaalis "Sajandi armastus" on käes verised ja kurvad ajad, kus troonipärijaid langeb nagu loogu. Ühe oma poja hukata lasknud ning teise südamevalule kaotanud sultan Suleiman oli eilses osas leinast nii murtud, et lukustas end 40 päevaks üksindusse. Loe tema pisarateni liigutavat monoloogi ja meenuta videost traagilisi hetki.