Eesti Hiphop Festival tähistab juba oma kümnendat sünnipäeva ning nagu igal aastal, pakutakse seal peale muusika ka palju muud põnevat meelelahutust. Näiteks astuvad üles Comedy Estonia stand-up koomikud, kelle eelmise aasta räpilahing teisele festivalipäevale korraliku hoo sisse lükkas. “Sel aastal lubasid nad battle’i asemel nalja teha...ja kelle muu, kui mitte räpparite üle,” sõnas EHHFi peakorraldaja Genka.

Seega astuvad laupäeval kell 12 publiku ette kaheksa koomikut, kellest igaüks saab umbes kümme minutit, et oma kõige paremad naljad ette vuristada. Esinevad Sander Õigus, Mikael Meema, Karl-Alari Varma, Daniel Veinbergs, Mikk Sügis, Ardo Asperk, Taniel Kasemägi ja Louis Zezeran (inglise keeles).

Lisaks pealavale on sel aastal festivalialal suur Hennessy telk, kus toimuvad väiksemad esinemised ning astuvad üles DJ'd, kes mängivad muusikat seinast seina – hiphopist kuni trap'i, drum'n'bass'i, reggae ja rokini välja. Esinemisvõimaluse saavad ka kümme hetkel veel vähetuntud hiphop-artisti, kes valiti korraldusmeeskonna poolt välja Open Mic demovõistlusele saadetud demode põhjal.

Lisaks valmib festivali raames igal aasta Eesti pikim, ligi 40-meetrine graffitisein Eesti parimate graffitikunstnike käe all, festivalialal näidatakse filme ja nauditakse lihtsalt kaunite mändide all sõpradega aja veetmist. Mõeldud on ka sportlikule ajaviitele – toimub tantsulahing ega puudu ka tänavakorvpalli võistlus.

Sel aastal esinevad Eesti Hiphop Festivalil:

Chalice
Reket
Genka/Paul Oja
Abraham
Arop a.k.a. Suur Papa
Hanf Kung
Beebilõust
Metsakutsu
Okym
Noizmakaz
Sammalhabe
Cool D
5Loops
Gorõ Lana
5MIINUST
Ingmar Gailit
Grässhopas
1teist
Fanta Stika
Akar
Vesikas ja Fofkin
CapJ
Claim
Roki
Utoopia
Karmo ja Küberünnak
PK
LihaMägi
Ruckus
jpt.

Piletid on müügil festivali kodulehel.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid