Kõigest 62 päevaga oma kehakaalu 127 kilolt 105,9 kiloni langetanud Reinthal tõdes, et esimesel kuul tuli teha kaks trenni päevas, hiljem piisas ka vähemast. “Kokkuvõttes on enesetunne läinud lausa uskumatult paremaks,” kiitis mees.

Väljakutse võeti ette koostöös Korrus3 ehk Meistrite Tehase eestvedaja Martin Plaseriga ning igalt kaotatud kilolt annetas Reinthal kahasse Unibetiga 40 eurot heategevuseks. “Lisaks minule võtsid väljakutse ette ka Tiik Sukk, Toomas Uibo, Ülle Rajasaar ning paljud-paljud teised. Iga osaleja määras igale kaotatud kilole oma hinna, millele Unibet lisas omalt poolt veel ühe euro. Mul on väga hea meel, et suutsime sel viisil koguda hulga raha, mis läheb kahtlemata õigesse kohta,” lisas Reinthal.

“Tänu sellele projektile on jõudnud trenni juba 14 vähekindlustatud peredest pärit last,” rõõmustas treener Plaser, kelle sõnul pole aga ettevõtmine veel kaugeltki lõppenud. “Järgmise kolme kuu eesmärgiks on Anti kehakeelu veelgi langetada, jõudes 1. detsembriks 97 kiloni. Meie kokkulepe jääb samaks — nii Anti kui Unibet tasuvad igalt kaotatud kilolt 20 eurot, kui aga eesmärki ei täideta, tuleb Antil maksta iga puudu jääva kilo pealt 100 eurot,” sõnas Plaser.

“Pekipõletamise” projekti eestvedaja Martin Plaser loodab, et alanud septembrikuu meelitab spordisaali veelgi rohkem huvilisi: “Osaleda võib igaüks ning registreerida saab Korrus3 veebilehel. Ühtlasi palume märkida ka summa, mille igaüks on nõus igalt kaotatud kilolt heategevuseks annetama. Saame üheskoos kehakaalu kontrolli alla ning aitame lapsed trenni!”

Vaata Anti enne ja nüüd pilti!