Lapsi kokkama innustavat teost saabus uudistama üle 100 inimese. Esitlusel sai proovida mitmeid raamatust pärit lahedaid retsepte – trikisuusataja Kelly Sildaru valmistas soovijatele oma lemmikut Energiasmuutit, usinamad said kaunistada ja maitsta Pavlova kooki ning teha ja mekkida Rõõmsaid kõrsikuid, keelekastet Vale-Fanta näol pakkus Põleva luukere joogibaar.

"Lase mind kööki!" on hoogne järg eelmisel aastal ilmunud “Kahvliahvi kokaraamatule”. Uuest teosest leiab kirju seltskonna lapsi siit ja sealtpoolt Eesti nurgast, lisaks Kellyle ka näiteks Evelin Ilvese tütar Kadri Keiu, telesarjast "Meie pere ja muud loomad" tuttav Uma Säsil Hanso Saaremaalt ja Võrumaal asuva Sänna Leiutajate külakooli lapsed.

Raamatust “Lase mind kööki!” saab kindlasti üks nõutumaid jõulukinke. Kogumikus on 208 lehekülge ja seda on aidanud välja anda kirjastus Pilgrim, Electrolux ja Ülemiste keskus. Kogumik juhindub Kahvliahvi kokakooli ideest hoida köök võsukestele avatud. Raamatu autorid on Merle Liivak ja Hele-Mai Alamaa, vunki täis kujunduse ning illustratsioonide autor on Moonika Maidre.

Retseptikogumiku esitlusi on oodata ka Tartus, Pärnus ning Viljandis.