"GENKA XX: 20 Aastat Obstsöönseid Riime Vol 1" on kogumikalbum, kus peal valik erinevatest koostöödest Eesti teiste hiphop-artistidega ajavahemikust 1999-2013. Plaadil teevad kaasa näiteks Cool D, DJ Critikal, Stupid F & Hash, Tommyboy, Reket, Okym, Chalice ja paljud teised. Album on eksklusiivselt müügil ainult Legendaarne veebipoes.

"Kogumiku ilmumise puhul avaldasin ka mõned vanad fotod ja pisikese ülevaatliku jutu sellest, kuidas ja miks see kahe aastakümne pikkune lavakarjäär üldse alguse sai," teatas Kõrvits.

"Mul oli Kopli tänaval kodus sahtlis tumeroheline märkmik. See jäi mulle pidevalt ette ja ma ei osanud talle kunagi mingit rakendust leida. Ära ka ei visanud. Sel ajal ei visatud asju ära. Kord koristamise käigus hoidsin teda jälle käes. Viskan minema? Ei viska? Viskan, ei viska? Ei visanud. Otsustasin mingil põhjusel, et proovin sinna luuletusi kirjutada. Sinna saidki kirja mu esimesed teadlikult riimi pandud sõnad ja laused. Sellest sai mu esimene riimivihik. Ma olin siis kümne aastane. Ma ei oleks elus osanud arvata, et mu süütu luuletus mingist kitsest, mille olin esimesena sinna kirjutanud, on ka esimene hätilöök rütmile, mis mind terve edasise elu saadab,” meenutab räppar kodulehel.

Edasi saab lugeda SIIT.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid