2. jaanuaril abiellus president
oma Läti küberkaitsespetsialistist kallima
, kellega kihluti novembrikuus ja kellega teda on alates 2015. aasta suve algusest sagedasti üritusi koos väisamas on nähtud. Publik hoidis kõigel pulmi puudutaval hoolikalt silma peal ja jagas melu ja kõiki põnevaid infokilde ka oma lugejatega.

Meediamogul
ja modell
on käinud kohtamas alates möödunud aasta oktoobrist ning armunud paar kihlus Kuldgloobuste jagamise ajal Los Angeleses. Nüüd on maha peetud ka tagasihoidlik pulm.

(34) kallim Julia (28) kannab pärast mitme aasta pikkust armulugu ja kaugsuhet lõpuks ometi perekonnanime Lindpere, kuna paar sõudis jaanipäeva paiku imekaunis Sagadi mõisas 80 pulmakülalise silme all abieluranda, kirjutab Kroonika.

Anu Saagim ja Ristomatti Ratia lahutavad oma enam kui 20 aastat kestnud abielu.
Loe edasi ...

Kaks ja pool aastat tagasi sõlmitud liit näitlejanna Kaley Cuoco ja tennisisti Ryan Sweetingu vahel on otsa lõppenud ning noorpaar lahutab.
Loe edasi ...

Kui läbi aegade edukaim Eesti sõudja, kahekordne olümpiahõbe
on varem käinud presidendiballil ikka abikaasa
seltsis , siis 2016. aastal toimunud vastuvõtule saabus ta, nüüd juba ka Riigikogu liikmena, kaasas ema Elle-Mare Jaanson-Rahula.

Hilary Swank, kel seljataga mitmed suured rollid ja isegi Oscari auhind, on kihlunud oma pikaaegse kallima, endise tennisisti Ruben Torresiga.
Loe edasi ...

Legendaarse grungetähe
ja tema armastatu
'i tütar
lahutas oma napilt kaks aastat kestnud abielu muusik Isaiah Silvaga.

Näitlejanna Drew Barrymore ning tema kolmas abikaasa, rikkast pärijast 38-aastane kunstikonsultant Will Kopelman teatasid, et lahutavad peagi oma abielu.
Loe edasi ...

Eesti üks rikkamaid mehi, miljonärist raudtee-ettevõtja Oleg Ossinovski lahutab oma abielu, kirjutab värske Kroonika.

Kaks suve tagasi laulatatud Laura ja Joel Rasmus Remmel lahutavad oma abielu ning Kroonikale antud üliavameelses intervjuus paljastab Laura, et kõik pole kunagi nii nagu paistab ja tegelikkuses olid tema ja Joeli perekondade taustad justkui pluss ja miinus — tema pärit edumeelesest uuseesti perest ja Joel põlisest pastorite sugupuust.

Kulturist Ott Kiivikase kümme aastat kestnud abielu fitnessi maailmameistri Natalia Nazarenko-Kiivikasega on läbi. Nüüdseks on teada, et mõlemad, nii Ott kui ka Natalja naudivad uute kallimate seltskonda.

Pärast 20-aastast kooselu otsustasid
ja
eelmisel reedel pereringis abielu sõlmida. Karmel rääkis Õhtulehele, et see on hea võimalus näidata lastele traditsioonide järgimisel eeskuju.

"Kariibi mere piraatide" staar Johnny Depp ja tema näitlejatarist abikaasa Amber Heard lahutasid abielu.
Loe edasi ...

Indrek Vaheoja kosis oma laste ema, pulmad peeti vaikselt ja armsalt pereringis.

Üürikeseks jäi abielu Gustav Adolfi Gümnaasiumi direktori Hendrik Aguri (50) ja dirigent Anu Tali (44) vahel — paar on nimelt lahku läinud ja Õllesummeril jäi Agur Kroonika fotograafi kaamera ette juba uue blondi naise embuses.
Loe edasi ...

Tänane sünnipäev möödub Epp Petrone jaoks nukras meeleolus. Nimelt avalikustab kirjanik oma
, et tema ja Justin Petrone abielu on läbi ning seda juba mõnda aega tagasi.

"Kättemaksukontorist" tuntud Kadri Adamson, nüüdne Kadri Rämmeld, on abiellunud oma elukaaslase, samuti näitlejaametit pidava Meelis Rämmeldiga.

44-aastane Norra printsess
teatas, et lahutab oma 14 aastat kestnud abielu Ari Behniga. Paaril on kolm last, 2003. aastal sündinud Maud Angelica, 2005. aastal ilmavalgust näinud Leah Isadora ning pesamuna, 2008. aastal sündinud Emma Tallulah. Printsess ja tema ekskaasa jätkavad ka pärast lahutust laste ühist kasvatamist.

"Mul on seljataga väga värske lahutus. Me kõik harjume uue olukorraga," räägib sõudja ning treener
(49) värskes Kroonikas. Tema 25 aastat kestnud liit endise sõudja ja praeguse Riigikogu liikme
(50), kellele ta omal ajal järgnes Moskvast väiksesse Pärnusse, on möödanik.

90ndatest tuntud poplaulja Estin, kodanikunimega Esta Simakova, abiellus neljapäeval Aimar Erjeminiga.

Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid ja fotograaf Olga Makina lahutasid enda kaheksa aastat kestnud abielu.
Loe edasi ...

Omaaegsed Inglise Rahvusliku Balleti esitantsijad, ka kuninganna Elizabeth II lemmikud Age Oks ja Toomas Edur lahutavad oma kakskümmend kuus aastat kestnud abielu.
Loe edasi ...

Oktoobri esimesel laupäeval sai väike seltskond inimesi osaleda väga ainulaadses pulmas, kus eestlannast maailmarändur, elukunstnik ja esoteerik Crystal Ra Laksmi sõlmis abielu iseendaga.

“Ämblikmehe”
staar Tobey Maguire ja tema kaasa Jennifer Meyer otsustasid pärast 9 aastat abielu oma liidu lahutada.

Aastate eest kohmetut, aga vaprat paksukest Neville Longbottomit "Harry Potteri" filmides kehastanud Matthew Lewis on sirgunud tõeliseks hurmuriks ning nüüd on mehe elu muutumas veelgi enam.

Kaks aastat tagasi ütles Mikk Saar raadio Sky Plusi hommikuprogammis, et tal on abielusõrmus juba tellitud. Nüüd läks seda sõrmust lõpuks ometi vaja. Itaalias, keset kaunist Toscana maakonda asuvas Podere Finerri villas toimus sõprade keskel Saare ning tema lauljatarist kauaaegse kallima Tanja Mihhailova pidulik laulatustseremoonia.
Loe edasi ...