Ženja Fokin
Publiku jõulukalender toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Kalendri esimesest luugist hüppab välja stiiliguru Ženja Fokin, kes lahendab igavese küsimuse, mida selga panna! Sedapuhku on nõuanded suunatud aga meestele.

Publiku jõulukalender toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Kalendri teise luugi taga võimleb ärimees Urmas Sõõrumaa, kes demonstreerib kauslikke harjutusi stressi ja jõulukilode maha raputamiseks.
Loe edasi ...

Publiku jõulukalender toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Kolmandana hüppab üllatusluugist välja näitleja Jan Uuspõld, kes pühade eel taas lapsi Päkapikuna lõbustab.
Loe edasi ...

Publiku jõulukalender toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Neljandast luugist piilub välja Elina Born, kes tahab meie lugejatele näidata, mis hakkab jõululaupäeval tema pidulauda katma.
Loe edasi ...

Publiku jõulukalender toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Kalendri viienda luugi tagant leiame TV3 menusaate "Su nägu kõlab tuttavalt" viienda hooaja eile õhtul kroonitud võitja Kalle Sepa, kes õpetab, kuidas kuusele oma kätega jalg alla saada.

Publiku jõulukalender toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Kalendri kuuenda luugi tagant leiame Mick Pedaja. Kui tavaliselt kritseldatakse pühade ajal kaartidele kuuski ja lumememmesid, siis Mick õpetab meid hoopis heade soovidega mandalat joonistama!

Publiku jõulukalender toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Kalendri seitsmenda luugi tagant leiame ansambli Metsatöllu liikmed Markus "Rabapagan" Teeäär ja Raivo "Kuriraivo" Piirsalu. Kui tavaliselt näeme Metsatöllumehi küllaltki möirgavas olukorras, siis Publiku jõulukalendri jaoks läksid karused härrad hoopis nurruvamasse kohta.

Publiku jõulukalender toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Kalendri kaheksanda luugi tagant leiame Anne Veski, kes jagas meiega enda pühademälestusi ja jõulutraditsioone.

Foto: Pressimaterjal
Publiku jõulukalender toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Kalendri üheksanda luugi tagant leiame näitlejast ja muusikust abikaasad Inga ja Toomas Lunge, kes jagavad meiega oma pere imearmsat jõuluretsepti.

Publiku jõulukalender toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Kalendri kümnenda luugi tagant leiame Karl-Erik Taukari, kes üllatas hiljuti televaatajaid oma fenomenaalse mäluga (Loe lähemalt
). Otsustasime ka ise muusiku proovile panna ning vaadata, kui kiiresti õnnestub tal üks jõulusalm pähe õppida. Tulemust näed Publiku jõulukalendri videost!

Heidy Purga
toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Kalendri üheteistkümnenda luugi tagant leiame
, kes pani Publiku palvel kokku ühe tüüne jõululaulude nimekirja, mille kuulamiseta ei möödu Heidyl ühedki pühad.

Publiku jõulukalender toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Tänasest luugist hüppas välja eurolaulik
, kelle me otsustasime proovile panna ning vaadata kui osavalt on võimalik loetud sekundite jooksul ära pakkida üks korralik jõulukink või hoopis Publiku reporter Jaane Tomps. Kui õnnetult Jüri läbi kukkus, näed videost!

Publiku jõulukalender toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Tänasest luugist hüppab välja riigikogu liige Heimar Lenk, kes annab nõu, milliste põnevate kingitustega oma lähedasi pühade ajal rõõmustada!

Onu Bella
toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Neljateistkümenda luugi tagant tikub välja... ohhoo! vana hea
ehk
, kes nikerdas kokku pühadehõngulise
playlisti
omas mahlas, et kaasmelomaanid kibekiirelt mööda libisevaks jõuluajaks õigele sagedusele suunata.

toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Tänasest, 15. luugist luugist hüppab välja hoopis rohkem vahvaid inimesi kui muidu. Nimelt väänas Eesti esiakrobaat
Delfi toimetuse töötajad mitmesse erinevasse inimpüramiidi. Head harjutused, mida jõulusöömingu järgsel päeval ette võtta, et end pisut kergemana tunda!

toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Tänasest, 16. luugist hüppab välja laulja
. Lapsena Ameerika Ühendriikides elanud ja kasvanud Daniel näitab ette meie jaoks ühe küllaltki eksootilise retsepti — nimelt õpetab ta, kuidas valmistada USAs ülipopulaarset jõulujooki
eggnog.
Eestikeeli on tegu vürtsise koore-munajoogiga. Vaata lõbusat videot!

Publiku jõulukalender toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Tänasest, 17. luugist hüppab välja "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" võitja šamaan Anu, kes õpetab, kuidas uueks aastaks ette valmistuda.

Anni Rahula
toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Tänasest, 18. luugist hüppab välja jalgpallikohtunik ja muusikapromootor
(ning lisaks üks pool kaunist Rahulate paarist ehk
abikaasa), kes jagab oma lemmikut pakisalmi, mis jõuluõhtul kenasti kitsikusest välja aitab!

Brigitte Susanne Hunt
toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Tänasest, 19. luugist hüppab välja telesarjast "Dr. Silva" tuntud ning ka Publiku reporterina sündmusi väisav kaunitar
, kes reastas uueks aastaks 10 lubadust, millest tasub inspireeruda kõigil naistel (ja ka meestel)!

toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Tänase luugi tagant hüppab välja korraliku kärtsu ja mürtsuga parmupillihullust reivikunn Meisterjaan, kes kutsus meid külla enda kodustuudiosse ja võttis enda hooleks soojendada sind jõulupeoks korralikult üles!

Merilin Taimre
toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Tänasest, 21. luugist hüppab välja fitnessiga tegelev terviseblogija Merilin Taimre, kes peab "Paljas porgand" nimelist ajaveebi.

toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Tänase, 22. kalendriluugi taga avaneb meile luksusliku kihiseva šampanja võrgutav maailm, kus meie teejuhiks šampanjatoa Mull perenaine
.

toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Tänasest, eelviimasest aknast hüppab välja värsikuningas
, kes taaselustab oma legendaarse lühiriimi.

toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Tänasest, kõige viimasest luugist hüppavad välja ei keegi muu kui Publiku toimetajad!