avaldas aasta lõpu eel Õhtulehe intervjuus rõõmu oma ekskaasa, president
uue poja Hans Hendriku sünni üle.

Detsembri alguses ilmub muinasjuturaamat “Linnu lood”, mis põhineb Evelin Ilvese ja Toomas Hendrik Ilvese tütre Kadri Keiu suureks kasvamise sündmustel.

tütar Sirli ning tema uus perekond kaebasid
omanimelise jutusaate Pressinõukogusse.

Eesti endine esileedi
muutis pärast lahutust enda Facebooki profiilil nime. Toona kutsus ta end Amertat Amertatiks, mis pidavat Vikipeedia andmete kohaselt olema avesta keelne nimi, mis pärineb zoroastrismi surematuse jumalikust konseptsioonist.

Möödunud nädalal sai TV3 eetris läbi Evelin Ilvese jutusaate esimene hooaeg ning paljud on asunud pead murdma, kas endist presidendiprouat võib veel teleekraanile tagasi oodata?
Loe edasi ...
omanimeline jutusaade tõusis oma avanädalal vaadatumate telesaadete esikümnes kümnendale kohale. Pärast pilootosa pole aga saate vaatajanumbrid teda tabeli tippude sekka lubanud.

Värske
vahendab, et
pärast mullukevadist lahutust loodud firma OÜ Evelini Eluköök jõudis kasumisse.

omanimelise jutusaate teises saates oli vestlusteemaks abielulahutus. Endine esileedi kasutas võimalust rahvale südant puistata ning rääkid küllaltki avameelselt oma tunnetest, mis teda Karli Lambotist lahutades valdasid.

"Iga lahkuminek on raske, isegi, kui see toimub sõbralikult ja mõlema soovil. Kurbus kestab kaua, kui kaotad kellegi, keda oled armastanud. Võtab aega, kuni sellest üle saad," jagab eksesileedi
Soome naisteajakirja Eeva värskes numbris lahutusjärgseid tundeid.

Endine esileedi ja tulevane telesaatejuht
käis Horvaatias puhkamas. Ent kahjuks ei möödunud kogu reis sekeldusteta ning Horvaatiaasse jõudes sundis tugev turbulents Evelini koos teiste reisijatega end täielikult piloodi kätesse usaldama. Kõvast tuulest hoolimata maandus lennuk nii, et reisijate pagas lendas ja isegi toidukäru tõusis õhku.

Septembris stardib TV3 eetris uus jutusaade "Evelin", mida asub juhtima endine esileedi Evelin Ilves.
Loe edasi ...
Ajakiri Naisteleht+Naised küsib oma värskes numbris Evelin Ilveselt tema õnne valemit.

Pärast seda, kui presidendipaar eelmise aasta kevadel lahutas, märgati
nii mitmelgi suveüritusel lõõtspillimängija
seltsis.

Samal ajal kui Toomas Hendrik Ilves oma uue naise Ievaga pesa punub ja kurge ootab, tuleb endisel esileedil
ellujäämise nimel pingutada ja endalgi leti taha astuda — Hiiumaa rahvas on elevil, kuna jutud käivad, et Evelin otsib praegu sinna aktiivselt kohta, kuhu suvekuudeks restorani või kohvikut rajada, kirjutab Kroonika.

Evelin Ilves ei ole eestlaste südamest ja mõtetest kadunud. Nimelt on endine presidendiproua filmimas uut saatesarja Bali saarel, mida huvilised saavad hakata jälgima Kanal 2 eetris. Saate eesmärgiks on paremini mõista, mis toob Bali saarele igal aastal üle 3000 eestlase. Evelini teekonnal on talle abiks erinevad hingeravitsejad, kes saarel tegutsevad. Vaata lähemalt Reporteri videoklipist!
Loe edasi ...

Aasta eest lahutanud
tunnistab ajakirja TervisPluss veergudel, et tunneb end tänasel päeval kui aedikust lahti pääsenud vasikas, kes kalpsab aastal ringi ja vaatab, kus on rohkem päikest ja magusam ristikhein. Kaua aega puuris hoitud esileedi tõdeb, et paar viimast aastat pole teda aga hellitanud ning murdehetki on olnud omajagu, ühtlasi kimbutab teda kaalutõus, mille vastu ei saa hea ega kurjaga.

Täna möödub aasta Eesti Vabariigi esilahutusest, mil president
ja tema pikaajaline abikaasa Evelin otsustasid oma eluteid eraldi edasi käia. Kuivõrd president liikus avalikult oma eluga õite kiiresti edasi ja vähem kui aasta jooksul toimus kuramaaž, kihlus ja pulm Ievaga, otsustas Publik kokku koguda Evelin Ilvese vallalise aasta parimad hetked.

Sellekuise elustiiliajakirja Tervis Pluss kaanepersoon on
, kes oma tervislike eluviiside propageerimisega tuntust kogunud. Kaanefoto järgi võiks arvata, et kas Evelin on tänu sportimisele ja orgaanilisele toidule üleöö aastakümneid noorenenud või on tegu ääretult jõleda fototöötlusega.

Täna, 20.aprillil, tähistab oma 48.sünnipäeva endine esileedi
, kes vaatamata keerulisele viimasele aastale on edukalt taas jalgele tõusnud ning särab sama kirkalt kui varem. Publik saadab sünnipäevalapsele palavaid õnnesoove ning teeb ühtlasi väikese tagasivaate Evelini fantastilisele tranformatsioonile, millega ta siiani paljude Eesti naiste eeskujuks on. Vaata hiiglaslikku ja põnevat galeriid!

Eelmise aasta lõpus selgus, et presidendi eksabikaasa Evelin Ilves, kes mõne aasta eest uuendas täienduskoolitusel oma arstilitsentsi, kavatseb aastal 2017 turule tulla meditsiiniteenustega, mille käivitamisel on talle partneriks hinnatud tippjuht Kadi Lambot. Täna tuleb meil siiski lipud langetada – Ilvese ja Lamboti erinevad nägemused tõmbasid nende ühisele meditsiiniärile joone alla...
, kes seni elanud Toomas Hendrik Ilvese emale kuuluvas mereäärses Rocca al Mare korteris, otsib sotsiaalvõrgustiku kaudu uut elukohta.

Vahetult pärast lahutust Toomas Hendrik Ilvesest tituleeris eksesileedi
end sõprade ringis naljatamisi lausa esiasotsiaaliks, kuna tal puudus õigus isegi töötu abirahale ning liiklemiseks tuli kasutada ühistransporti. Täna, veidi vähem kui aasta hiljem, on naine end aga sedavõrd üles töötanud, et saab lubada endale lisaks väga luksuslikele puhkusereisidele ka näiteks hirmkallist mersut, kirjutab Kroonika.

Presidendi kantseleil puudub teave, kui palju läks maksma Ieva Ilvese kleit, mida ta kandis Eesti iseseisvuspäeva pidulikul kontserdil ja sellele järgnenud vastuvõtul.

Spekulatsioonid selle kohta, et eksesileedi
on leidnud silma- ja südamerõõmu lõõtspillimängijas
, hakkab üha enam ilmet võtma. Liiatigi, kui Evelini sõbranna, restoranipidaja
'i Instagrami kontole ilmus lõbus ja hubaselt intiimne pilt sellest, kuidas kolmik üksteist kaisutab. Tundub, et Evelini õnn õitseb ja vabaduse nautimine on täies hoos, sest vaevalt, et oma eelmise abikaasaga oleks ta saanud nii vabameelselt aega veeta ja seda sotsiaalmeedias eksponeerida.

Eile silmas kaamera Baltika kevadsuvise kollektsiooni esitluspeol ka eksesileedit
, kes oli moepidu väisamas koos oma väidetava silmarõõmu Siim Rikkeriga. Et vabariigi aastapäev on ukse ees, ei jäänud Publiku toimetusel tähelepanuta, et Evelini kõrvus särasid tuttava moega ehted — needsamad, mida ta kandis oma viimasel presidendiballil, mil seisis presidendiprouana oma nüüdseks lahutatud abikaasa
kõrval. Kas tegu võis olla sümboolse lükkega enne aastapäevapidu?

Eksesileedi
saabus täna õhtul Tallinnas Baltika Grupi kontoriruumides toimunud kevadsuviste kollektsioonide esitlusele koos lõõtspillimängija Siim Rikkeriga, kellega teda juba mõnda aega romantiliselt seostatud on.

12. jaanuaril korraldab
Tallinnas toiduakadeemiat nimega "Puhastav ja tervendav", kus ta pakub kõigile huvilistele võimalust endaga koos süüa teha.