Möödunud aastal Eesti presidendiks kandideerinud riigikogulane Mailis Reps on taas lapseootel.
Loe edasi...
Koit Toome, Kaia Triisa ning tütar Rebecca
Muusik Koit Toome kuulutas hiljuti sotsiaalmeedias, et tema ning tema meikarist elukaaslane Kaia Triisa saavad tuleval kevadel teist korda lapsevanemateks.
Loe edasi ...
Endla teater 105
Eestlaste südameisse end "
" Marionina ja mitmete suurepäraste Endla teatri rollidega mänginud Kadri Rämmeld on lapseootel.

HELEN RANDMETS, REIGO RANDMETS
Omaaegse menubändi Nexus liige, Miss Tallinna tiitliga pärjatud Helen Randmets ja tema kinnisvaraärimehest abikaasa Reig Randmets saavad suve hakul kolmanda lapse.
Loe edasi ...
Märt Pius ja Saara Kadak
Rakvere teatri näitlejanna
ja tema Linnateatri näitlejast elukaaslane
saavad lapsevanemateks. Beebi näeb ilmavalgust märtsikuus.

Joel ja Julia Lindpere Hiltoni hotelli avapeol
Vutiäss Joel Lindpere, kes sel suvel lõpetas oma pika ja värvika karjääri Eesti jalgpallikoondises, ja tema abikaasa Julia Lindpere perre sünnib kevadel teine laps.
Loe edasi ...
Kristo Elias
ETV saate "Osoon" üks autoreid ja saatejuhte Kristo Elias ja tema ehtekunstnikust abikaasa Joanna saavad tänavu esimest korda lapsevanemateks.
Loe edasi ...
TV3 hittsaate "Su nägu kõlab tuttavalt" viies hooaeg jõudis detsembri alguses lõpule ning teletegijatel on aeg jätkata oma teiste tegemistega. Saate produtsent Triin Luhats teatas rõõmsat uudis, et tema uueks "projektiks" on kevadel saabuv ilmakodanik.
Loe edasi ...
Fotokollaaž: Delfi
Endisel poliitikul, spordiarst Toomas Savil, kes hiljuti tähistas 74. sünnipäeva, pole aega pensionipõlves igavust tunda. Tema tütar, Eesti Kaupmeeste Liidu tegevjuht Riin Savi toob märtsis ilmale kaksikud.
Loe edasi ...
Ott Tänak Poola rallil
Läinud aasta parim rallipiloot
tunnistas
, et nad ootavad abikaasa Janikaga peagi perelisa.

Delfi EV96 stuudio ettevalmistus
Süngevõitu aasta lõppu on tabas ka valgusekiiri ning rõõmusõnumid uute ilmakodanike saabumisest jätkuvad. Marilyn Jurman jagas sotsiaalmeedias imeilusat pilti, ning avaldas, et ka tema pere saab peagi lisa.
Loe edasi ...
Baruto sai Valgetähe 3. klassi teenetemärgi.
Endine professionaalne sumomaadleja ning praegu vabavõitluses kätt prooviv Baruto ehk Kaido Höövelson andis saabuvast perelisast teada sotsiaalmeedias läbi kelmika fotoseeria.
Loe edasi ...
Nii mõnessegi tuntud eesti perekonda on talv ja saabuv kevad toomas uue pereliikme, kuid vanavanaisaks ei saada just sageli. Selle uhke tiitli omanikuks saab mõne kuu pärast Gloria peakokk, Eesti restoranikultuuri grand old man Dimitri Demjanov — järeltulijat on ootamas tema poja Mareki tütar, näitlejaks õppiv Anett Demjanov!
Loe edasi ...