Fullsteam on Soome üks suurimaid ja edukamaid muusikaettevõtteid, mis tegutseb nii plaadileibli, kontsertagentuuri kui management-firmana. Viieteistkümne tegevusaasta jooksul on Fullsteam üllitanud üle saja plaadi tuntud Soome artistidelt nagu Disco Ensemble, Ismo Alanko, Lapko ja Rubik ning enam kui tuhandelt rahvusvaheliselt artistilt üleilma tippnimedest kultusbändideni. Fullsteami korraldatud arvukate muusikasündmuste ja -festivalide nimestikust leiab ka ühe Soome suurima ning staažikaima festivali Provinssirock ning viimaste aastate menuki Sideways festivali.

“Möödunud aasta oli Fullsteami ajaloo edukaim,“ rõõmustab agentuuri tegevjuht Heidi Aho. “Müüsime välja nii Sideways festivali kui Justin Bieberi staadionikontserdi, Provinssirock aga püstitas kõigi aegade publikurekordi. Parim aeg tähistamiseks!”

Reedel, 31. märtsil Kultuurikatla Katelde saalis peetaval Fullsteami sünnipäevapeol teevad kontsertetteaste põhjanaabrite elektroonilise muusika omakõlalisemaid tegijaid Huoratron ja rahvusvaheliselt edukamaid Eesti artiste NOËP.

Huoratron sündis uue aaastatuhande alguses DJ ja produtsendi Aku Raski poolt Gameboy’de piiratud tehnoloogiat rakendava kunstiprojektina. Viimistletud dünaamilist agressiooni ja nüansirikkaid elamusi pakkuv Huoratron on ühtaegu nagu 17. sajandi viiulimeister ning showman, kelle muusikat kannab kartmatu suhtumine, reeglite rikkumine ja jäägitu missioonile pühendumine. Huoratroni rafineeritud agressioonile pakuvad vastukaalu meie produtsendi ja laulja NOËPi ehk Andres Kõpperi mahedad elektroonilised palad. Ultramoodsaid biite pakuvad sünnipäevapeol uue Soome räpi parimate poegade Paperi T ja DJ Kridlokki plaadisetid.

Esinejate nimestik on täienemas.

Fullsteami 15. sünnipäevapeo piletid hinnaga 10 € on müügil nii Piletilevi kui Soome piletimüüja Tiketti keskkonnas ja müügipunktides. Kontserdile tagavad pääsu ka kõik TMW passid.