Jackie Chan
Hong Kongi suurim filmistaar alustas oma karjääri Pekingi ooperikoolis, kus ta õppis nii lauma, näitlema kui tantsima enne veel, kui 10-aastaseks aai. Chan andis välja 10 stuudioalbumit ja laulis sisse ka filmi “The Young Master” soundtracki 1980. aastal. Kuigi mees salvestas enam kui 100 lugu viies erinevas keeles, siis eelistatakse teda vaadata pigem trikke tegemas kui laulmas.

Russell Crowe
Teda on lihtsam võtta filminäitleja kui muusikuna ajast, mil ta tegi kantrirokisõnu bändidele 30 Odd Foot Of Grunts või The Ordinary Fear Of God. Eriti naljakas on tema lugu “The Photograph Kills”, milles mees laulis kuulsaks olemisest ja sellega kaasnevast norimisest (aga vähemalt teadis ta, millest laulab). Hoolimata kolmest plaadist ei saatnud teda kunagi suur edu, ehk ka seepärast, et Austraalia punkbänd laulis kord ”Russell Crowe’s band’s a f******’ pile of shit”.
Kuula ja otsusta ise
Keanu Reeves
Lihtsat alternatiivrokki viljelenud näitleja tegi siiski lõpuks õige karjäärivaliku — kolme plaadi järel ansambliga Dogstar sai ta sellest ka ise aru, et bassimeheks olemine pole talle. Kuigi bändi saatis ka teatav edu — koos Nickelbacki lauja Chad Kroegeri ja laulja Bret Domrose’iga soojendasid nad tuuri eel nii David Bowiet kui ka Bon Jovid. Samal aastal, kui “Matrix” Reevsist staari tegi, esinesid nad veel ka brittide suurel Glastonbury festivalil, pärast mida mees aga aru sai, et talle meeldib kaamera ees rohkem kui mikrofoni taga.
David Hasselhoff
Rannavalvur ja imeauto KITT omanik, kes pahade ja loodusjõududega ekraanidel võitles, leidis, et on hea laulma hakata ja pääseda nii videotesse, mis keskenduvad ainult tema kelmikatele lokkidele ja hurmavale häälele. Eelistame teda siiski punastes pükstes või nahktagis kui pehmet poppi esitamas:

Steven Seagal
Kuigi Steven Seagal on tuntud pigem oma rollide järgi märulifilmides, on ta muusikaga tegelenud kauem kui näitlemisega. Oma esimese kitarri sai Seagal 12-aastasena ning sellest ajast alates on ta mänginud ka bluusi. 2014. aasta suvel toimunud Haapsalus Augustibluusi pidi üheks peaesinejaks olema Steven Seagal Blues Band, ent Venemaad toetava märulinäitleja väljaütlemised ja varasem käitumine tekitasid palju pahameelt nii mitmete kodumaiste muusikute kui poliitikute seas ja korraldajad võtsid vastu otsuse Seagali esinemine tühistada.

Bruce Willis
John McClane’i rollist tuntud Willis on nagu Seagalgi, suur bluusifänn. Veel ajal, mil mehel juuksed peas olid, salvestas ta albumi The Return Of Bruno, mis koosnes r’n’b kavaritest ja pääses sellega ka Ameerika TOP 20 mängituima loo sekka. Üks lugu, “Respect Yourself”, oli hitt Ameerika raadios, Supremes’iga koos lauldud “Under the boardwalk” jõudis aga Suurbritannias teisele kohale mängitumate tabelis. Tol ajal oli ta hääl nagu vaese mehe Billy Joel, hiljem aga, koos juuste kadumisega, manas ta välja sügavamad noodid, kui oli aeg The Bruce Willis Blues Bandi teha.

Robert Davi
Robert Davi on professionaalne näitlejast laulja, kes enne filmimaailma tippu jõudmist õppis klassikalist muusikat ja ooperit. Hollywoodi kassahittides "Visa hing", "Palgasõdurid" ja "Showgirls" karme mehi mänginud Davi leidis tee tagasi nooruspõlve muusika juurde kuue aasta eest, kui pühendas Frank Sinatrale albumi „Davi Sings Sinatra: On the Road To Romance“. 2015. aasta detsembris käis Davi isegi Eestis Sinatra loomingut lõõritamas.