Tasku keskuse muinasjutuline fantaasiaetendus toob publikuni muusika, tsirkusenumbrite, tantsu ja moe vaatemängulise sümbioosi. Rohkelt põnevust pakkuva õhtu lavastaja on loomingulise käekirjaga tantsija-koreograaf-lavastaja Veronika Vallimäe, Eesti tippdisainerite fantaasiaküllaseima loomingu seab lavale armastatud moelooja ja stilist Liisi Eesmaa ning publikut üllatab otse nende silme all efektse etteastega maailmas tuntust kogunud slackliner Jaan Roose.

Üheks õhtu oodatuimaks etteasteks saab kindlasti olema Laura Põldvere ning elektroonilise muusika bändi Púr Múdd etteaste. Joonas Alvre ja Oliver Rõõmuse duo tõusis Eesti muusikataevasse Eesti Laulu poolfinaaliga ja on nüüdseks jõudnud märtsis esitletava debüütplaadini.

“Meie stiil on laias mõttes elektrooniline, aga liiga täpselt me end defineerida ei tahagi, nii kuuleb ka debüütalbumil veidi erineva kõlaga lugusid. Tasku ürituse märksõnaks saabki olema elektrooniline muusika väga põnevates ja seni nägematutes kooslustes, nii et tasub kindlasti kohale tulla,” räägivad Joonas ja Oliver.

Meeleolu loomiseks saab seni kuulata esimest singlit Púr Múddi debüütalbumilt: