Saates võistlejatele on ellujäämismeetodite leidmiseks antud vabad käed - lubatud on isegi vägistamine ning tapmine, ent produtsendid hoiatavad, et ka tulevastele tõsielustaaridele kehtivad Venemaa Föderatsiooni seadused ning kuritegude korral võidakse nad ka vahistada.

Näljamängudesse astuvad 15 mees- ja naisosavõtjat, kes võivad end varustada nugadega, ent tulirelvad on võistluses keelatud. "Mäng 2: Talv" saab hoo sisse järgmisel aastal, osaliste ellujäämiskursus kuni -40 kraadises külmas Siberis kestab 1. juulist kuni 2018. aasta aprillini ning sarja osaliste tegevust vahendab maailmale üle 2000 kaamera.

Osalejaks sobib iga vähemalt 18 aastane ning "täie mõistuse juures" inimene, kes hääletatakse võistlustulle televaatajate poolt või on valmis koha eest välja käima 10 miljonit rubla ning 1,5 miljoni euro suuruse auhinnaraha nimel loodab võistlema pääseda ka 26-aastane insener Erki Pellja. “Raha ei motiveerigi tegelikult. Seiklusjanu on vaja rahuldada,” ütleb Erki Õhtulehele konkreetselt. “Benji-hüpe on tehtud, samuti ka langevarjuhüpe ning sukeldumispaberid on mul ka," küsib Erki, et mis siis järgmiseks, kui mitte see?

Kuigi metsikus looduses ellujäämise kohta Erkil teadmistepagas puudub, loodab ta seda korvata hea füüsilise ettevalmistuse ja töötahtega: “Minu jaoks kaalub seiklusjanu kogenematuse üle,” on Erki hakkamasaamises kindel.