Jan-Erik on positiivne ja optimistlik inimene. Ta armastab üle kõige oma tööd ja elukaaslast Janikat (21).Vaatamata noorele eale on Jani osalusel eetrisse jõudnud saadete nimekiri küllaltki pikk: "Kahvel", "7 vaprat", "Bingo loto", "Eesti top 40", "Filter", "+-mängud..." "Mulle meeldib teha mängu- ja muusikasaateid. Paraku on juba nii, et kõige olulisem on raha ja teles tuleb teha seda, mis toob raha nii kanalile kui ka endale. Mänge ja muusikat vaatavad inimesed alati."

Tuntud inimeste lapsed jagunevad kahte leeri. Ühed valivad vanematega sarnase elukutse, teised püüavad avalikkuse tähelepanu vältida. Jani ema Margot Nõgisto töötab Nukuteatris. Isa Jaanus Nõgisto, legendaarse Ruja kitarrist, on üks hinnatuimaid telerezhissööre. "Olin viiene, kui vanemad lahutasid. Teles ma isaga kaasas ei käinud, aga Ruja proovides meeldis mulle küll."

Jan on lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli, kus ta õppis kolm aastat klaverit ja üheksa aastat löökpille. Sel sügisel astus ta Tallinna Pedagoogikaülikooli, omandamaks telerezhii riukaid.

Jan peab oluliseks inimese välimust. Ta kulutab hulga raha riiete ja lõhnade peale. "Ma ei saa ju minna tööle kortsus või kehvade riietega. Austan inimesi, kellega kokku puutun, nii palju, et mulle on oluline, et näen korrektne ja meeldiv välja. Ma ei mõista rasvaste juuste ja veninud kampsunitega vendi, kes räägivad, kui tegijad nad on, olles ise sellised rääbakad, et ei kutsu kuidagi suhtlema. Niisugused arvustavadki teisi." Samas ei pahanda ta oma saateid arvustavate kriitikutega. "See ongi ju nende töö. Ma saan hästi aru, et kõigile ei saa kunagi meeldida. Ei peagi meeldima. Kui kõigile meeldid, oled igav."

Jan vannub oma erialale igavest truudust. "Rikkaks kavatsen saada just selle tööga. Peab ju oma korteri ostma ja autot tahaks, sportautot. Ja kui kõik see ükskord olemas, siis 30aastasena saan isaks." Abielu kohta on Janil kindel arvamus. "Mina ei abiellu, see on ainult paber, mis ei anna mulle midagi. Kui inimesed on elanud väga kaua koos ja neil ei ole enam mitte millestki rääkida, siis on lahe: abiellud ja järgmised kümme aastat ongi täidetud jutuga teemal "mäletad, mis see või teine meie pulmas tegi?"."

Põhjalikumalt loe siit