Tänavusel festivalil astuvad üles melanhoolse progremetali kuningas Katatonia (swe), haruharva esinev kodumaise metali üks lipulaevadest No-Big-Silence, geniaalne avant-garde täht Arcturus (nor), tahtumatu Asphyx (ned), ekstreemse ja patuse metali raevukas eestkõneleja Hate (pol), Maarjamaa elav legend LOITS ning spetsiaalselt Hard Rock Laagri jaoks üle 20 aasta uuesti ellu raputatud SHOWER.

Lisaks eelnevatele bändidele saab näha ning kuulda veel järgnevaid tegijaid: Goresoerd, Sanctimony (lat), Nordjevel (nor), Herald, DND, Dead Furies, Progress, Val Tvoar, Estoner, Intact, Tankist, Süngehel, Condescension, Sky Down ning Psychiatric Ward.

Müstilise Uexküllide aadlisuguvõsa kalmistu ümbruse vallutavad igal suvel tuhanded raskemuusikafännid - nii on see olnud juba 15 aastat. Hard Rock Laagri omanäolist nakatavat võlu kinnitab fakt, et festival on iga aasta järjepidevalt kasvanud. Vaid paarisaja muusikasõbra toel alustanud üritus on ajapikku tuhandete inimeste jaoks suve oodatuimaks tippsündmuseks muutunud.

Lisainfot festivali toimumise ning tänavuste artistide kohta leiad Hard Rock Laagri kodulehelt ning Facebookist.