2000ndate algus oleks ilma Kandast pärit lauljatari ja tema rokkivate paladeta olnud hoopis midagi muud. Aastatel 2002 — 2007 võitis Lavigne teismeliste südameid lugudega “Complicated” ja “Sk8er Boi” ning alustas T-särgi peal lipsu kandmise trendi.

Nagu avalikkuse silma all olevate inimestega ikka, leidis ka Avril end kõlakate keerisest, ent hiljuti ujus taas pinnale üks pöörasemaid (ja samas ka humoorikamaid) vandenõuteooriaid, mis naise kohta kunagi on ringlenud.

Kõik algas sellest, kui Twitteri kasutaja nimega @givenchyass väitis, et Avril Lavigne on juba pikemat aega surnud olnud ning tuhanded fännid hakkasid koheselt sama arvama.


Twitteri rahva ja tõsimeelsete vandenõuteerikute jaoks oli see kui mesi kärbsele. Fännide jaoks tundus teooria vettpidav, sest Avril sattus rambivalgusesse vaid 18-aastaselt ja õige pea muutus paparatsode tähelepanu all elamine tema jaoks äärmiselt raskeks. Teooria kohaselt olevat Lavigne palganud endale teisiku, kes tema eest mööda Los Angelest ringi jalutaks ja paparatsodele poseeriks. Teisiku nimi on väidetavalt Melissa Vandella ning “kahest noorest naisest said kiiresti sõbrad”. Teoreetikute sõnul vedas Avril oma uhiuue sõbranna isegi stuudiosse ja õpetas teda ka enda moodi laulma.

Tuleb välja, et erinevused olid silmnähtavad:Teooria kohaselt tabas Avrili aastal 2003 suur tragöödia, kui tema vanaisa siit ilmast lahkus. Parima sõbra ja toetaja surm olevat noorele muusikule niivõrd haiget teinud, et ta võttis endalt elu. Kuna aga Avril Lavigne oli toona üks kuumimaid staare, otsustas plaadifirma raha teenimist jätkata ja hakkas selleks kasutama Melissat.

“Asitõend” on kõva sõna, kuid teooreetikute sõnul on neid palju — näiteks on “Melissal” hoopis teistsugused sünnimärgid ning Avril muutus väga “närviliseks”, kui ühes intervjuus tema käest leviva vandenõuteooria kohta aru päriti.

Tõsi on aga see, et Avril Lavigne on viimased aastat pidanud ränka võitlust Lyme’i tõve ehk Lyme’i borrelioosiga ning käsil on ka lahutus Nickelbacki ninamehest Chad Kroegerist. Ilmselt on just need põhjused, miks naine on rambivalgusest taandunud.

Hea lugeja — kas ka Sina usud, et Avril Lavigne on tegelikult surnud?

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid