27-aastane Bebe Rexha on maailma teadvusesse jõudnud alles paaril viimasel aastal, tegelikult on ta aga muusikatööstuses laulukirjutajana endale teed rajanud juba terve dekaadi. See albaania päritolu New Yorgi tüdruk on ehe näide sellest, et visa töö ja sihikindlusega on võimalik oma unistused täide viia. Ta on laule kirjutanud artistidele nagu Eninem, Rihanna, David Guetta, Selena Gomez, Nick Jonas. 2016. aastal vallutas ta aga koos räppar G-Eazy’ga kogu maailma raadiote eetrid ja edetabelid lauluga „Me, Myself & I“, järgnes hitsingel koos Martin Garrixiga „In The Name Of Love“ ja sooloalbum „All Your Fault: Pt. 1“.

“Kui ma sündisin ja mu vanaisa mind nägi, imestas ta, et mul on nii suured silmad ning ütles, et paneme talle nimels Bleta. Albaania keeles tähendab “bleta” mesimumm. Minu jaoks oli see raske, sest kõik arvasid, et ma olen veidi õel,” jutustas imekaunis lauljatar.

Lisaks Bebe Rexhale on 2017. aasta Weekend Festivaliks kinnitanud järgnevad artistid: Alan Walker, Alesso, Alex Mattson, Alma, Andres Puusepp, Alok, Armin van Buuren, Bass Modulators, Bombossa Brothers, Brennan Heart, Camo & Krooked, Cartoon, The Chainsmokers, Chase & Status, Cheat Codes, Clean Bandit, Coverk x Byte, deadmau5, Don Diablo, Futuristik, Flux Pavillion, GTA, Jauz, Kristjan Hirmo, Kungs, Macky Gee, Madison Mars, Martin Garrix, MHKL, Matrix & Futurebound, NOËP, Proteus, Púr Múdd, Radical Redemption, Rae Sremmurd, Sub Focus, Syn Cole, Tchami ning Tungevaag & Raaban, Wild Motherfuckers ja [Ex] Da Bass.

Weekend Festival Baltic toimub 3.-5. augustini Pärnu rannas.Piletid festivalile on müügil www.weekendbaltic.com ning Olerexi tanklates üle Eesti.