Järjest rohkem noori kogeb, kuivõrd keeruline on leida endale eneseteostust võimaldav töökoht või tegevusala. Puudu jääb nii praktilisest oskustest, sidemetest, kui ka ettevõtluse alustamiseks vajalikest teadmistest.
Youth Empowered on algatus, mis aitab teha tänaste 15-25-aastaste noorte jaoks nende tööalased ambitsioonid kättesaadavamaks. Projekti eesmärgiks on anda noortele praktilisi oskusi ja teadmisi võimalikult edukaks sisenemiseks tööturule ükskõik, kas töötaja või tööandjana.

Tänaseks 28 riigis toimiva Youth Empowered programmi on ellu kutsunud ja selle läbiviimist toetab Coca-Cola HBC. Eestis teeb Youth Empowered koostööd partnerorganisatsioonidega JA Eesti ja Garage48. Noored saavad osaleda erinevatel inspireerivatel seminaridel ja praktilistes töötubades. Youth Empowered projektiga liitunud mentorid saadavad noori JA õpilasfirma programmis aastaringselt.

Youth Empowered Eesti on õppesari, mis on mõeldud ettevõtlusest ja õpilasfirma loomisest huvitatud 15- kuni 20-aastastele noortele. 30. septembril toimuval Youth Empowered Eesti avaseminaril räägivad 4 esinejat oma kogemusest ettevõtjana. Lisaks toimub seminari raames Mini Garage häkaton, kus kogenud mentorid aitavad õpilasfirmade ideesid toimivateks ärimudeliteks arendada. Meeskondasid juhendavad kogenud mentorid, kes aitavad vaid mõne tunni jooksul luua õpilasfirmade ideedest toimivad ärimudelid. Üheks mentoriks on ka Luulea.

Luulea Lääne on Coca-Cola HBC Baltikumi kommunikatsioonijuht, kelle vastutada on ettevõtte sise- kui ka välissuhtluse kujundamine. Ta on tegutsenud kommunikatsioonieksperdina 16 aastat ning tema praktilised kogemused ulatuvad kriisikommunikatsioonist kuni börsiettevõtte korporatiivkommunikatsioonini. Luulea osaleb mentorina 30. septembril toimuval Youth Empowered avaseminaril.

Üritusel osalemine on tasuta, kuid kohtade arv on piiratud ja seetõttu tuleb üritusele eelnevalt registreerida.

#YouthEmpoweredEesti