Kus te pregu olete ja kust Eestisse peale lendate?

Martin: Hetkel olen Norras paar päeva, enne Eestisse tulekut. Tulime just 4 nädala pikkuselt Aasia-reisilt.
Robbin: Mina olen Rootsis, lõõgastun veidi enne lennukile hüppamist ja Martiniga Tallinna tulekut.

Tundus, et teil oli Aasias vapustav reis. Mis olid selle rännaku parimad hetked?

Me armastame oma Aasia fänne, oli suurepärane mängida Electric Sky Festivalil Seoulis, Lõuna-Koreas. Loomulikult oli fantastiline taas ka Taimaal Bangkokis mängida. Kusjuures, käisime isegi Põhja-Koreas ära ning samuti Maldiividel. Põhja-Koreasse sisenemine oli tõeline vau-moment, arvestades kõike seda, mis seal praegu toimub. Ja Maldiivid on lihtsalt üks mõnusamaid paiku maa peal – et sellest aru saada, peab seda lihtsalt kogema!

Olete Eestis juba head mitu korda käinud. Mis on teie kõige paremad mälestused siitmailt?

Armastame oma Eesti fänne väga! Eesti publik on meid alati väga toetanud, iga kord, kui oleme seal mänginud, esimest korda 2015. aasta Weekend Festivalil Pärnus. Meil on Eestist ainult häid mälestusi ja oleme kindlad, et reedene pidu Hiltoni Secret Nightclubis loob veel ühe vinge mälestuse.

Mida head teil Hiltoni peoks varrukas on?

See saab kindlasti olema hästi lõbus, kuid rohkem me praegu öelda ei saa, sest tahame kõiki üllatada!

Mis on üldse olnud kõige vingem ööklubiüritus, kus olete kunagi üles astunud?

Ohh, meil on olnud palju väga peeneid klubiotsi. Kaks nädalat tagasi Indoneesias, Bali saarel näiteks mängisime ühes Club Magi TOP 100 poolt üheks maailma parimaks ööklubiks hinnatud Sky Gardenis.

Delfi Publik peab reede õhtul Hilton Tallinn Park hotelli 11. korrusel koos kohalike muusikastaaridega VIP sviidipidu, et teie peo jaosk sooja teha. Tulete ka enne pultiasumist läbi, eks?

Igatahes astume! Kus on pidu, seal oleme meie!

***

Tungevaag & Raaban ehk Norrast pärit Martin Tungevaag ja rootslane Robbin Soderlund on möödunud suve ühed enim nõutud esinejad maailma suurimatel tantsumuusikafestivalidel. Nii on Tungevaag & Raaban mitmel aastal hullutanud ka eestlasi Baltimaade suurimal tantsumuusikapeol Weekend, kus DJ-duo esinemised on olnud ühed kaasahaaravamad ja rahvarohkemad.

Tungevaag & Raaban on viimaste aastate jooksul loonud ridamisi hitte, mis on pälvinud nii muusikakriitikute, raadiojaamade kui ka kuulajate heakskiitu. Näiteks on DJ- ja produtsentide-duo ühel menukamal laulul “Samsara” Youtube’s ligi 60 miljonit vaatamist. Erilist hitipotentsiaali nähakse aga sel suvel ilmunud palas “Cold Blood”, mis on sündinud koos Ameerika laulja Jeffrey James’iga. Oma megahittidega elektroonilise tantsumuusika austajate südamed võitnud duo värskeimal singlil "Cold Blood", mis ilmus tänavu juunis, on Spotifys juba 5 miljonit kuulamist.

27. oktoobril saab hinnatud tantsumuusikaduo värskeid hitte kuulata esmakordselt Tallinnas ööklubis Secret Nightclub. “Oleme sellest salajasest klubist kuulnud ja teatavasti on seal juba enne meid üles astunud eriti kõvad tegijad,” tõdesid mehed, kelle sõnul ootavad nad Eesti esinemist väga.

Esimese tegevusaasta jooksul on Secret Nightclub’i lavale jõudnud sellised maailmanimed nagu Alan Walker (“Faded”), Filatov & Karas (“Don’t Be So Shy”), Burak Yeter (“Tuesday”) ja Michael Calfan (“Treasured Soul”).

Lisaks toob Secret Nightclub lavale muljetavaldava hulga kodumaiseid artiste, kelle seast leiab ka KISMA, mis sündis hetkel, mil jõud ühendasid elektroonilise muusika taustaga Vallo Kikas ja pop-rock'i guru Stig Rästa. Lisaks keerutab laval plaate Eesti TOP1 DJ Andres Puusepp ja muusikaguru Sven Arusoo.

Piiratud arv pileteid on saadaval Piletilevis. OSTA PILET SIIT!

Hilton Tallinn Park hotellis toimuvale kontserdile pääseb isikut tõendava dokumendi alusel alates 21-eluaastast.